Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 ember csiszolodik egymash...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 ember csiszolodik egymashoz, atveszi egymas szokasait beszedstilusat az valamilyen erzelmikapcsolatra utal?

Figyelt kérdés
2 olyan emberrol van szo akik kulonboznek, de majdhogynem masoljak egymast

febr. 10. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit jelent, hogy sok időt töltenek együtt. Nekem is vannak kollégáim, akikkel napközben sokat vagyok együtt, sokat beszélünk, és bár nyilván kedvelem őket, de különösebb érzelmi kapcsolat nincs köztünk, aztán mégis elkezdem átvenni a beszédstílusukat, mimikát, gesztikulációt, stb.
febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez majdhogynem természetes, megszokott dolog. Egyben fejlődnek, kiegészítik így egymást.
febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha bekerul vki egy munkahelyre szép lassan az is becsiszolodik a kollektivába ugyanugy atveszi abstilust szohasználatot is lassacskán. Észre sem veszi.

febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!