Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz meg a szikra két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz meg a szikra két ember között, akik szoktak beszélgetni is?

Figyelt kérdés
Van egy ember, akit pont Covid alatt ismertem meg, mindig maszkban voltam, mikor beszéltünk, nem figyelt fel rám. Aztán egy ideig nem találkoztunk, S utána már maszk nélkül találkoztunk, amikor is elkezdtem érdekelni. Azóta sokat kérdez, keresi a társaságom, el is hívott programra. Az a helyzet, hogy bár ő pont a stílusom, mégsem gondoltam volna, de végül nagyon vonzódni kezdtem hozzá. Őt nem tudom... Mitől alakult ez ki? A maszk után jött csak neki...külső, belső tetszés...hogy van ez a férfiaknàl?

jan. 26. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Nem a maszk volt ennek az elsődleges oka. Inkább azt gondolom, hogy akkor mássa volt elfoglalva, lehet volt is valakije, vagy csak szar időszaka volt az életében, és nem akart ismerkedni. Persze, fontos, hogy tetszen amit lát, de ez nem egy maszkon múlik. Ne legyünk álszentek, ez nőként is fontos.
jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de azért válaszolok :)

A párommal közel egy évig napi szinten találkoztunk és beszélgettünk is (közös munkahely volt), de egyáltalán nem néztem rá férfiként. Ahogy az #1es is írja épp szar időszakom volt.

Aztán egyszer csak "bekattant" valami és elkezdtem nézegetni, aztán valami őrült szerelembe estem :) Neki már előbb tetszettem, de ignoráltam az efféle közeledését.

Ennek már 6 éve, még mindig szerelemben

Szóval inkább örülj neki, hogy ő is érdeklődik. Még bármi lehet belőle.

jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ezt nem én találtam ki, mikor lekerült a maszk, rámcsodálkozott. Szavakkal, meg minden, hogy ő most vett engem észre
jan. 26. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan én is nő vagyok, de vagy az, amit az egyes írt. Vagy igen, lehet a maszk, mégis csak az ember fél arcát kitakarja, a nonverbális kommunikáció egy részével együtt. A kommunikáció legisebb része a beszéd, a testbeszéd, a mimika sokkal sokkal nagyobb része. Ez nem tudatosan megy végbe, de rengeteg információt szerez a másikról az ember vele. (Off: pl nagyon sok kutatás folyik a covid alatt született babákról, akik a csecsemőkori szocializáció alatt sokkal kevesebb "teljes arcot" láttak a szüleikén kívül)
jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!