Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyiből kitalálhatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyiből kitalálhatja a kollégám, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy nálam kb 10 évvel idősebb férfi kollégám, akire mindig mosolygok, ha meglátom és előre köszönök neki, néha elpirulok. Mivel házas, ennél többet nem fogok tenni nyilván. Vajon ilyen apró dolgokból gyanús lehet számára, hogy bejön nekem, vagy ebből max arra gondol, hogy én ilyen vagyok és ennyi?


Beszélgetni nem nagyon szoktunk, mert másik részlegen van, de ha igen (munkaügyben), akkor mindig tök kedves és mosolygós velem.


febr. 10. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érzi rajtad, az ilyet észre lehet venni ennyiből is.
febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%

Ne haragudj, de azt gondolom, hogy ha előre köszönsz neki, egyáltalán nem fog tisztelni, talán észre sem vesz.

Különben is házas.

febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Cuki kislánynak tarthat aki előre köszön a bácsinak. Ezért mosolyog. Meg amúgy is egy kedves ember, rendben lehet a magánélete.
febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha házas, mit foglalkozol vele? Szerető akarsz lenni, bujkálni, munkahelyi pletykák célpontja lenni, szét akarsz barmolni egy házasságot? A gyerekeit is vállalod? Gondold ezt végig.
febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát a bácsitól messze van, negyven körüli fiatal csávó.

Mivel már nem nagyon van vele kapcsolatom, az nem érdekel, hogy a tiszteletét kivívjam vagy ilyesmi, inkább csak az, hogy változtassak-e a viselkedésemen, vagy mindegy, mert ez még nem a "gyanús" kategória.

febr. 10. 21:45
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 mit szívtál haver?
febr. 10. 21:46
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ma már semmit nem jelent ha valaki házas… két ember kell csak, tudod.

febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Elfbart szív a tag.
febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán sejti, talán nem. Van olyan mamlasz férfi, akire ha rámászol kis túlzással, akkor se jön rá. De jobb inkább hanyagolnod, fájdalmas tud lenni az ilyesmi. Meg megalázó. Álmodozni szabad, de nem sokáig.
febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

Annyira unalmasak már ezek a ,,tetszik, de házas, nem akarok tőle semmit " kérdések. Már hogyne akarnál, az első adandó alkalommal.

Ő meg ha ezt látja rajtad vagy kihasználja egy uritesre vagy nem.

De jobb mindenkinek, ha nem bajologsz neki. Az meg,hogy kedves és mosolyog, semmit nem jelent.

febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!