Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen már nem zaklatás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen már nem zaklatás és tolakodás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ZtjCyKlpMew

Nem vagyok öreg de mai fiatal se igaz sose voltam nagy csajozósa de sose tolakodtam az is biztos.Meg kicsit furcsán beszélnek a fiatalok szerintük a nyelv fejlődése ez a félangolos dumálás nekem simán csak ratyi de ugye nekik ez a menő.



febr. 12. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Ne tessék a bácsinak jútyúbot linkelni, mert szétcseszi az algoritmusainkat, inkább tessék a szavait használni, csókolom.
febr. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

A beszéddel semmi baj nincs. Én nem tudom, akik ilyen 30 évesek max. és az ilyen videóknál panaszkodnak, hogy nem értik, azok egy szikla alatt élnek, vagy mi? Nem menő, simán csak elterjedt, megszokott, ami viszont abszolút nem menő, az a lemaradás.


Ja, a gyerek kicsit csíra, de szerintem gázabb 1-2 arc akikhez odament. Nem a csövikre gondolok, de a zabáló anyuka meg a hormonzavaros bajszos fia vagy eldönteni se tudom, az a gyereke volt vagy a férje, hát jézusom. Xd

febr. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1/


Bácsi? Ez jó 😄

febr. 12. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!