Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hoznád fel párodnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hoznád fel párodnak?

Figyelt kérdés

Van két tevékenység ami hobbi, de igazából az egyik ennél több.

Mindkettőre költ de viszont ami több mint hobbi, hoz pénzt is. Ezzel évek óta foglalkozik, támogatják is ebben. Havonta előfizetése van ebben a témában, de nem dolgozza fel az anyagokat csak 13ezret fizet hogy majd foglalkozik vele..


Viszont erre egyre kevesebb időt szán, mert a másikba öli minden idejét, napi több óra munka után, most ez áll mindenek felett.


febr. 12. 08:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Kiadnám másnak a melot. Csinálnék én pénzt belole.
febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, a hobbinak nem az a dolga, hogy pénzt hozzon, persze tök jó, ha hoz, de az ő döntése, hogy komolyan akarja-e csinálni, vagy csak szórakozásból.
febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Havi 13 ezer forinton akadsz fenn?
febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

sehogy....

13ezer forint miatt nem fogunk éhenhalni. Egy hobbiért ez nem kiadás.


Férjem hobbiból autókat szerel. Januárban pl 56ezerért vett valami szerszámot. És?

febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Külön kassza esetén sehogy, semmi közöd hozzá.

Közös kasszánál meg attól függ, hogy mit akarsz felhozni. Az zavar, hogy nem hajtja ki a belét, hogy több pénzt hozzon a hobbija, vagy az, hogy havi pár forint elmegy rá? Egyébként ha bevételt is hoz, az valószínűleg kiegyenlíti.


Igazából nem derül ki, hogy téged mi is zavar igazából.

febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Engem az zavar hogy azzal amire pénzt ad ki az előfizetéssel azzal nem foglalkozik a másik miatt,DE se nem mondja le akkor se nem foglalkozik vele x órát és akkor " megy " mindkettő.

Pedig a + előfizetéses hobbi lenne a főbb mert erre alapozva akarna vállalkozni..

Meg hát havi 13e Ft és kb 1,5éve nem nyúlt hozzá kb 20x 13e Ft a semmire így..és havonta csak nő a mennyiség amivel foglalkozni kellene

febr. 12. 15:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
de mi lenne, ha leírnád miről van szó, hogy tanácsot adjunk?
febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

6

De komolyan 13 ezren kattogsz? Mennyiből éltek, hogy ez nektek tétel?

febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, valami oktatóanyag, ami rendszeresen érkezik. Viszont most nincs rá ideje. Ez nem tragédia. Nekem a német és az angol jött így, hogy arra nem volt időm, hogy sorbarendezzem a leckéket. De ha lemondom, akkor kb semmit se ért volna az se, ami addig megérkezett.

Aztán mikor otthon voltam 2 évet a gyerekkel, akkor ráértem vele foglalkozni, és mire lejárt a GYED, volt egy felsőfokú meg alapfokú nyelvvizsgám.

febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8as egy egy alkalom nem is. Na de kb 1,5éve ez megy, ki lehet számolni: 20x13000..
febr. 12. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!