Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi képes megcsalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi képes megcsalni a baratnöjét, kapcsolat kezdetétől, szeretheti ?

Figyelt kérdés
Eljárnak szórakozni,bálba,wellnessezni, de fojamatosan más nővel is foglalkozik.

febr. 12. 20:39
1 2 3 4 5
 41/47 NTBS ***** válasza:
100%

Mindkettőtöknek teszi a szépet és hazudik.

De te sem vagy hűséges, akkor miért várod el, hogy csak veled legyen?

febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

#40: 😂🤣😂🤣


Kérdező én sem értem, hogy miről dumálsz. Te ugyanolyan gyökér vagy, mint ő. Megérdemled a sorsod. 😊🤭😊🤭

febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Kiírtad volna a kérdést GYK-ra, hogy másoktól vígasztaló megnyugtató választ kapj arra a kérdésre, amire te is nagyon jól tudod a választ?
márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szereti, mint egy kedvenc butort.
márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
azért mert egy férfi beléd logatja a farkát fix hogy nem szeret .. naív kicsi drága. :(
márc. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
47%
A véleményem szerint mindig a nők a hibásak! Miért? Mert baromira gyengék. Egy erős nőt is meg lehet csalni, de 3 perc után ott repül a pasi. A megcsalás oka sem mindegy. Baromira sok a jégcsap meg a frigid nő, ez a barna hosszúhajú szexorientált, bújós, kedves szomszéd lány típus ritka mint a fehér holló. Ellenben ma ne,fáj a fejem, két hete már szexeltünk, fekszik mint egy darab fa, sótlan nőből meg Dunát lehetne rekeszteni.
márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"#24 Hogy engem szeret, a barátnővel csak azért megy el wellnessezni, mert a nő szeretné mert sokat dolgozik,főzz neki segít neki, hogy pihenjen egy kicsit a kedvébe jár de ő nem szívesen megy. Monta hogy menyünk együtt is el vagy 2napra, meg ha bene vagyok akkor szakít a barátnővel ha énis . De szerintem csak hazudik"


Ahelyett, hogy nős faszikkal b.szatod magad, inkább egy heLYesírási szótárat forgatnál

ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!