Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokta tartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokta tartani a kapcsolatot neten( Skype, Messenger) a barátnője anyjával?

Figyelt kérdés

Lehet én vittem túlzásba..


Párszor régebben megdicsértem

-hogy a lányával akár testvérek is lehetnének

-hogy látszik a lánya kitől örökölte a szépségét.

-első találkozáskor mikor bemutatott a párom az anyjának,valahogy előjött a téma az asztalnál,hogy nincs férfi az életében,már régóta erre pedig én,hogy az lehetetlen.


Szóval néha írogat nekem,volt hogy küldött magáról képet,hogy most edzőteremben van,olyat is amikor épp uszodában voltak a barátnőivel.


Lehet túlzásba vittem a kedveskedést,lehet azt hiszi,hogy valami barát/barátnő pótlék vagyok.



2023. máj. 4. 12:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Ajjajj, rádmozdult az anyuka? Lehet kicsit túlzásba vitted, de nagyon gáz a nő. Barátnődnek azért mondd el valahogy, nehogy az legyen, hogy a háta mögött fűzögeted az anyját. Gondolom fiatalos, de már nem fiatal nő, aki éppen kapuzárási pánikol.
2023. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
11%
Ki ne hagyd!
2023. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

44 éves

Hát nem tudom ilyet elmondani

Azért elég gáz..

"Figyelj anyukád több mint 1 hónapja irogat nekem,küldött már magáról edző termi képet amiben leggings volt,múltkor pedig fürdőben volt a barátnőivel és fürdőruhás képeket küldött magáról.


Szóval kicsit ciki akárhogy nézem

2023. máj. 4. 12:46
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Ciki vagy nem ciki elkéne mondanod neki míg ki nem derül valahogy a dolog és a barátnő majd számon kér, hogyha nem jelent neked semmit ez a beszélgetés akkor miért nem mondtad el? Ki tudja meddig menne el ez a dolog az anyjával..lehet nude fotókat is küld majd előbb utóbb. És azt majd, hogy magyarázod ki?
2023. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ciki. Kicsit túlzás, de te kezdted. Nem kellett volna azokat a bókokat mondanod, amit mondtál. Az is túlzás volt, és az volt a kezdet.
2023. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem mondanám el mert nem akarnám tönkre tenni az anya lánya kapcsolatot. Viszont erősen visszafognám a dícsérő jelzőket. Túlzásba estél igen és lehet próbálkozik nálad ami rohadtul gáz tekintve hogy a lánya pasija vagy. Vagy pedig jól esnek neki a bókolások. Remélem azért nem írkálsz neki olyan bókokat ami félre értehtő. Helyedben csökkenteném a kommunikációt is vele. Nem tudom mit írkál neked de a képekre pl semleges választ írnék ha írnék...mondjuk jó edzést vagy az uszodásra kellemes időtöltést a barátnőkkel stb ne bókolj annyi a lényeg.
2023. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%

#5 nagyon igazad van!

Nézd meg az anyját vedd el a lányát?

Most te iszod meg az egésznek a levét amit magadnak csináltál. Légy őszinte ha jelent neked valamit a barátnőd! Ha meg nem akkor szakíts vele aztán éld ki vágyaid az exed anyján.

2023. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én megraknám ha jó nő xD
2023. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Így utólag már bánom,mert mikor küldte az edző termi képeket túlzásba vittem a bókolást


-hogy milyen jó alakja van

-hogy legközelebb vigye el oda lányát is,hogy olyan formás alakja legyen mint neked

2023. máj. 4. 13:18
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Jó nagy tapló vagy, hallod-e! AZ anya helyében szólnék a lányának.
2023. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!