Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatba nálatok ez beleférne?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinél más, így most azokhoz szól a kérdés, akik ilyen jellegű kapcsolatot tartanak fent.

Nektek pl. beleférne közös síelés Szlovákiában, kettesben, ottalvással?


febr. 13. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Bár soha nem volt ilyen kapcsolatom, de ha csak elméletben nézzük, nekem beleférne. Végülis az a lényege egy ilyen kapcsolatnak, hogy barátok, akik szexelnek. Barátilag is el lehet menni síelni, majd este szexelni, szóval miért ne.
febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Csak akkor, ha a szexen kívül is hosszabb ideig jól el tudok vele lenni. Ez nem minden esetben van így.
febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy beleférne, miért ne?


A barátság extrákkal BARÁTSÁGOT jelent extrákkal.

febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert nem tudok síelni :D Egyébként attól függ, hogy a szexen kívül is van-e közös érdeklődési kör. Nálam eddig a "barátság extrákkal" extrákból állt, nem barátságból.
febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert kb. elkerülhetetlen, hogy beleszeressek. Nem vagyok fából.
febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olyan férfival tudok ilyen kapcsolatot fenntartani, aki amúgy is szimpatikus. Nálam a közös programok is beletartoznak. Szóval igen.

N 32

febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal nem csak annyiból áll,hogy összejártok dugni, hanem van közös program, akár nyaralás is, ugyanúgy ahogy baráti körben is szoktak menni emberek. Szóval én nem látom semmi akadályát. Volt ilyen kapcsolatom, és mi sem csak otthon ültünk.
febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat gyanítom pont ez különbözteti meg a szexkapcsolatot a barátság extrákkal kapcsolattól.

Ha barátság is van ott persze, hogy akad közös program.

febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ilyenre nincs penzem .. tehat a no vagy egyedul megy vagy megteszi neki a kis fahaz amit berelni lehet az erdo szelen a helyi kis kozsegben! F
febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bármi belefér.
febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!