Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb úgy lenni egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb úgy lenni egy kapcsolatban hogy legalább azt hiszed szeretnek es boldog vagy, vagy úgy hogy tisztán tudod hogy csak szexre vesznek barátság extrákkal féle?

Figyelt kérdés

Szoval mindenhogy mindenképp vége lesz.

De 1 évig együtt vagy mondjuk valakivel akit szeretsz.


Jobb ezt az 1 évet eltölteni abban a tudatban, tisztán lebeszelve, hogy ő nem tervez veled komolyat(összeköltözés házasság és csak veled van csak mert jó de ez a szint neki elég is hogy nem haladtok feljebb)hogy ne várj többet, vagy jobb úgy hogy a másik szerelmi kapcsolatnak allitja be és 1 éven át azt érted hogy szeretve vagy és boldog, aztán hidegzuhany?


Az 1 év minősége közti különbség szerintem így hatalmas.

1 évig vagy tudod hogy csak egy ocska szexkapcsolatban vagy és úgy élsz, másik esetben meg boldog vagy 1 évig.


Vagy inkább elkerülés a legjobb? Inkább 1 évig egyedül? És lekütdenéd magadban hogy szereomes vagy valakibe? (Tegyük fel senkid nem lesz aki kéne aki tetszene aki kellene neked 1 éven belül!)



#1 év valakivel akit szeretsz
2023. febr. 19. 08:58
A kérdező szavazást indított:
1 évig egyedül
1 évig tisztán lebeszélt barátság extrákkal kapcsolatban
1 évig szerelmes kapcsolat illúziójában
15 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Hogy töltenéd el az 1 évet ha szerelmes vagy ilyenbe?
2023. febr. 19. 09:00
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagyok olyanba, akinek nem kellék komolyra, akkor leepitem, mert semmi nem er meg annyit, hogy lelkileg tonkretegyen.
2023. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor már inkább jobb egyedül, igaz én nem vagyok kapcsolatfüggő.

Alapból nem megyek bele barátság extrákkal (vagy nevezzük szexkapcsolatnak) jellegű "kapcsolatba", aminél ugye a másik fél kefélgethet másokat is mellettem, mert hát ugye mi nem vagyunk komoly párkapcsolatban (nem is lehet a másikat számonkérni, bármit megtehet, nem kell felelősséget vállalnia). Na, köszi ezt nem nekem találták ki. Akkor már inkább vagyok akár évekig egyedül.

A szerelem önmagában mit sem ér, ha közben lelkileg megnyomorítanak, nem lesz önbecsülésem, tartásom stb, mert a másik úgy bánik velem ahogy (vagyis nem tisztel, nem becsül annyira hogy komolyan számoljon velem).

2023. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem szexre használ kizárólag, simán csak hülyének néz és hazudik. Utolsó lehetőség következik, megbeszéltük, azt állítja nem lesz ilyen többet, és tisztában van vele, hogy ha még egyszer hazudozáson kapom, akkor repül. Nem csinálom tovább.
2023. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb baromságot még nem olvastam. Na melyik lehet vajon a jobb? Boldognak lenni vagy szenvedni egy mérgező idióta mellett ?🤔

Ha meg olyan boldogok vagyunk es szeretjük egymást, nem megyünk szét. Ha igen, akkor mégsem voltunk olyan boldogok

2023. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Akkor arrol a mondásrol mi a vélemenyetek, hogy:

"Ne szomorkodj hogy vége, hanem örülj, hogy megtörtént."

2023. febr. 19. 09:34
 7/54 A kérdező kommentje:

5 úgy értem vannak olyanok akiknek teljes az élete úgy hogy a párjukkal nem hazasodnak nem élnek együtt nem ez a szint. Sok idősebb pasi is akár évtizedeken át teljesen jól elvan olyan kapcsolatban ami csak ez a szint. Hogy naponta egyutt, nyaralás haverok programok szabadidő együtt de se összeköltözés se házasság se gyerek. És ezt így több éven át vagy évtizedeken át.

Így egy komolyabb terveket szövögető ember azért ebből ki fog lépni.

2023. febr. 19. 09:37
 8/54 anonim ***** válasza:
El nem tudnám képzelni valakibe szerelmesnek lenni úgy, hogy előre el van tervezve meddig tart. Eleve ha szerelmes vagyok valakibe, eszembe nem jutna a végét előre eltervezni
2023. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Nem is te tervezed a végét hanem a másik nem tervez veled komolyabbat.
2023. febr. 19. 09:48
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

#7:

De amikor egy pár megismerkedik az már a randizások alatt (vagy egy idő után biztosan) kiderül, hogy a másik milyen életmódot él. Tételezzük fel hogy nem hazudik. Úgyis kiderül egyszer, hogy világ életében csak összejárogatni akar közös programok meg szex miatt (nem akar szintet lépni). És ha a másik félnek ez nem tetszik, mert ő komoly kapcsolatot házasságot esetleg gyereket tervez, akkor nem kell együtt lenni, mert nem egyik a jövőkép. Ezeket már a randizások alkalmával illik tisztázni.

Ha meg hazudik az illető potya fix p*nci reményében, akkor is lehet később szakítani, ha neked más terveid vannak. Nem kell kapcsolatfüggőnek lenni.

2023. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!