Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne párotok/ha nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne párotok/ha nem lenne párotok, megváltozna az életetek sokban? Vagy semmi különös, a legtöbb dolog maradna ugyanúgy? Életvitel, hobbik, időbeosztás, egyéb kapcsolatok, anyagi dolgok stb.?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Változna ha lenne párom, mert szeretek pl utazgatni, de egyedül nem olyan, mint társsal. Ezért sem megyek hosszabb utakra, csak ritkán.
2023. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Változna, ezért is nem keresek most senkit. Épp a saját ritmusom keresem egy 8 éves kapcsolat után. Egy pár mellett csak közös ritmus lehet, úgyhogy valójában szép lassan mindent borít és átalakít. Nekem ez most határozottan negatívum lenne.
2023. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Nyilván élettel telibb lenne bőven.


Egyik ilyen reszlet:

-ha nincs párom reggelente bambán megyek tomegkozlekedessel a meloba, szünetben a kollegakkal fecsegek, bambán baktatok haza.

-ha van párom reggelente már buli van a kocsiban, megyunk a haverjaihoz is így érek be meloba, szünetben beszalad felkap, àtölel kocsiban zene, mikor megyek haza már vár a munkahely elott es zene felteker.


Es ez mèg csak egy sima hetkoznap.

Erre rajönnek még az esték éjszakàk hétvègèk szabadságok állando nyüzsgés pörgés haverok banda éttermek szomszédolàs nevetés zűrök kalandok élmények élet.

2023. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
20 éve vagyunk együtt, csaknem ennyi ideje házasok. Az életem felében, a felnőtt életem nagyrészében vele éltem. Persze, hogy minden megváltozna nélküle.
2023. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha lenne párom, akkor 2 esélyes lenne a játszma:

A, Átkozná a napot, hogy megismert, így hamar elválna az útjaink;

B, Ha el tudna viselni, akkor az előnyömre válna, mert kölcsönösen tudnánk egymást kiegészíteni.

2023. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kitana. ***** válasza:
Változott szakítás után, sokkal jobban be tudom osztani az időmet és több dolgot csinálok azóta.
2023. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kitana. ***** válasza:
Ja, pénzem is sokkal több marad, mert nem kell olyan drága kajákat vennem, amiket vele kellett. Nem vagyok nagy húskedvelő, de vele minden kajába kellett, nyilván közösen fizettük, azóta a saját kajám egy személyre kb kevesebből kijön, mint kettőnk fogyasztásának a fele. Nem mondom, hogy többet rakok félre, de többet költök magamra, nem érzem úgy, hogy csak azért dolgozom, hogy fussa kajára meg számlákra.
2023. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok, tehát számomra életminőség-romlást jelentene, ha lenne párom (komoly kapcsolatom), már csak azért is, mert akkor főznöm és jóval több házimunkát kellene végeznem. Tudjuk, ezen a felületen összegyűltek a ritka kivételek, akiknél a férfi is ugyanúgy kiveszi a részét ezekből, a való életben viszont nem így látni. Ha más nem, a főzés 99% a nő dolga, sőt, kötelessége, akárhogy gyűlöli, akármennyire nincs érzéke, tehetsége hozzá. A férfiak nem tolerálják a mindennapos rendelést és egyéb alternatívákat.
2023. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Normal esetben a pàrunkkal jobb az életunk mint egyedul.
2023. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne párom, jóval kevesebb szabadidőm lenne, hiszen vele kellene töltenem a szabadidőm nagy részét. Én szeretek egyedül lenni, fáraszt más emberek társasága hosszú távon, úgyhogy ezért nem is keresek magamnak párt. Heti legfeljebb 1-2 napig tudnám elviselni, annál többet biztos nem, márpedig sajnos ha lenne párom biztos elvárná, hogy éljünk együtt és minden nap legyünk együtt. Nekem ez rémálom lenne. Senkit nem bírok elviselni napi szinten, akármennyire is szeretem az illetőt. Kell a napi több órányi énidő, hogy pihenhessek.



37/N

2023. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!