Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a pasik alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a pasik alábbi csoportokba sorolásáról?

Figyelt kérdés

"Az alfa


Ahogy említettük, az alfa-hím a klasszikus férfias pasi, aki rendkívül vonzó a nők számára, de még fontosabb a férfiaknak, hogy azzá váljanak. Ezek a férfiak általában rögtön a társaság középpontjába kerülnek, hangadók, akik könnyedén az ujjuk köré csavarják a nőket, azonban nem feltétlenül ők az ideális apa- és férjjelölt.


A béta


Azt mondják, hogy a béta kategóriába tartozó férfiak a legjobb férjek, hiszen kedvesek, őszinték és ragaszkodóak. Jellemzi őket a kiegyensúlyozottság, a türelem, és remek csapatjátékosok, ami sokat számíthat családalapításkor.


A gamma


A gammák intelligensek és tehetségesek, de mégsem mindig sikerül úgy érvényesülniük, mint alfa és béta típusú társaiknak. Épp ezért sokszor nem az egyenes utat választják céljaik eléréséhez. Rendkívül jó barátok, gyakran kerülnek a kedves szomszéd srác szerepébe, de később kiderülhet, hogy nem olyan jóindulatúak, mint gondoltuk.


A delta


Lehet, hogy korábban még alfák voltak, de a kor és a kudarcok miatt ma már másik kategóriába tartoznak. Zárkózott, munkájukban és magánéletükben is bizonytalan férfiak, örök elégedetlenek.


A szigma


Igazi magányos farkasok, az alfa típus teljes ellentétei. Gyakran elutasítóak a társadalommal, nincsenek barátaik, mivel nem szeretnek közösségekhez tartozni. Nehezen nyílnak meg, és jellemző rájuk a cinizmus és a gúny.


Az omega


Az omega általában az érzelmileg labilisabb, túlérzékeny férfiakat jelenti, jellemző rájuk az álmodozás, és az, hogy nem törődnek a valósággal. Gyakran félnek, hogy nem tudnak megfelelni a feléjük támasztott elvárásoknak, és ez komoly szorongást okoz nekik."


Forrás: [link]


febr. 14. 07:25
A kérdező szavazást indított:
Helyes
Rossz.
Van benne igazság.
15 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez->🤡🤡🤡
febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem vannak azért vegyes típusok, pl. van családszerető alfa, aki igencsak domináns, mint az én férjem.
febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez a mintaéletű férfiak kérdésből merült fel ez a kérdés?

Én csak alfahím típusról hallottam,de messze elkerülöm őket. Nem lehet a férfiakat ennyire egzaktan csoportosítani. Van átjárás a csoportok között.

febr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na és rám mi a kategória, ha egyik kategóriába sem illek bele?


De igazából egy dologot elárulhatok. Szerintem egy bohóc vagy és ezért nem kellesz a nőknek.

febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Öt barátnőm volt eddig.

Nem azért tettem fel a kérdést, mert nem megy a csajozás.

Csak érdekességből.

febr. 14. 08:13
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Tapasztalataim szerint akiknek megy a csajozás, azok nem férfitípusokon gondolkodnak. :)
febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6


Lényegében ez adja az én sikeremet. 😅

A hétköznapi pasi egyáltalán nem törődik a témával. Nem gyűjt információkat, és nem is gyakorol. Ezzel szemben én folyamatos fejlődésben vagyok.

febr. 14. 08:31
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Te vagy az is aki a múltkor azt állította, hogy nem kell bocsánatot kérni egy kapcsolatban, gondolom. Rossz úton jársz még mindig. Öt barátnő nem siker, hanem öt kudarc. (Amikből persze lehet tanulni, nem azt mondom, hogy dőlj a kardodba.) Az embereket nem lehet kategóriákba sorolni.
febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy szánalmas...
febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8


Ja, több kérdést tettem fel az oldalon.

De amúgy nem ezt állítottam. Azt fejtegettem, hogy vannak olyan szituációk, amikor bár bocsánatot lehet kérni, de azon kívül, hogy saját magadon könnyítesz, semmire sem jó. Tehàt felesleges bocsánatot kérni egy kiábrándult nőtől, mert egyáltalán nem fogja tudni értékelni. Ő azt akarja, hogy tűnj el, ne pedig bocsanatkéréssel bombázd. Arra akkor vevő, ha szeret. Ha már nem, akkor nem érdekli a bocsánatod sem.

febr. 14. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!