Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok "cikinek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok "cikinek" ha a kiszemelt vagy a párotok szeret turkálóból (Pl, Háda ) vagy netes cserélgetős csoportokból bezerezni, elcserélni a ruháit?

Figyelt kérdés
Mindkét nem vélménye érdekel!

2016. aug. 31. 21:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*beszerezni.
2016. aug. 31. 21:16
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. Számomra nincs is olyan, hogy "ciki".
2016. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noren1989 ***** válasza:
Férfiként engem nem zavar.
2016. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
csomó ideje jártam a párommal,mire kiderült számára.nem érdekli,amíg normális ruhák,nem kinyúlt bolyhos vackok
2016. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Szergej55 ***** válasza:
100%
Turkálóból nekem is van egy csomó jobb ruhám, mint amit sok helyen újonnan lehet kapni, ráadásul alig vagy egyáltalán nem használt cuccok is akadnak bőven sokkal olcsóbban.
2016. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Sokszor vásárolok turkálóban, így abszolút nem zavar. Csomó fantasztikus dolgot lehet találni potom összegért.


21l

2016. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Ismerős nők, azt mondják, turkálóba menni kell. Ott, találni olyanokat, amik, tuti nem jönnek szembe az utcán:)

Engem nem zavar, A párom ettől boldog, az nekem is csak jó.

2016. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igen! Én is ezért kezdtem el oda járni ! Ha az ember vigyáz rá, sokáig bírja.!

A mai boltokban (kivéve pár sport márkát), szinte csak a nevet fizeted meg :S és Sablon az egész! Míg egy turiban, jó minőségű és egyedi darabokat kapni jóval olcsóbban.

Volt egy kis "banda" akikkel jártunk vásárolgatni. Egyre kevesebben vagyunk, és azért maradnak el, mert a párjuk szerint ez "borzasztó ciki".

2016. aug. 31. 21:58
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom neked Túrkálókból sokszor olyan jó anyagi körülmények között élő emberek öltözködnek, hogy meg se gondolnád, ha valaki oda jár még nem egyenlő a szegénységgel.

Nem feltétlenül azért megy oda sok ember, mert olcsó hanem mert olyan ruhákat találhat az ember amiket itthoni boltokban nem kaphat meg, illetve ha talál az ember egy szép dolgot sikerélmény is.

2016. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én tudom! :D a többeket nem értem.. Tiszta és nem szakadt vagy valami... A minőség pedig magasan veri az itthoni boltokat stb. Ott sokaltam be igaziból, mikor az 5000.- ezer Ft.- s pólót 2x kimostam kímélő programon és rongy lett kb. Ellenben a turiból vásároltak közül, van ami 4 éves és a mai napig dícsérik, milyen jó. Szerintem is hulla ciki... :D
2016. aug. 31. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!