Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utólag örülök, hogy szétmentün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólag örülök, hogy szétmentünk, úgy érzem jót tettem vele?

Figyelt kérdés

Volt egy párom akivel 6 évig voltunk együtt. Végül én szakítottam, ő mindig békülni akart. Munkaügyi, családi, anyagi gondjaim voltak. Elhunyt az Apám is akkoriban, a testvérem alkoholista volt, megörököltünk egy csomó utólag felbukkant tartozást, kirúgtak a munkahelyemről a főnök anyagi gondjai miatt … Inkább szakítottam, mert nem akartam magammal húzni a páromat, annyira szerettem. Úgy voltam vele, hogy összeszedem magam és ha egymásnak teremtettek minket majd újra összejövünk.

Sajnos neki közben lett egy komolytalan párja akivel 3 évig volt. Szétmentek de külföldre ment tanulni 1 évre. Az lett belőle, hogy 8 éve él New Yorkban, egy nagyon jóképű, rendes fogorvos a vőlegénye, most vettek közös lakást, nagyon jó anyagi körülmények között él. Jó emberismerő vagyok, látom hogy a pasi is tényleg rendes. Én ott tartok, hogy egy 50 m2-es lakásom van, autóm is ezeréves, nyaralni max 5 éjszakára tudok elmenni itthon. Voltak párjaim de most nincs senki, meg egyik se volt igazán komoly, egyik se akart gyereket (mindnek volt már) én meg igen.

Ahogy néztem a régi párom képeit (3-4 éve nem kerestem rá), öröm fogott el! Azt gondolom, hogy milyen jó hogy elengedtem! Most itt senyvedhetne az 50 m2-en, számolgathatná a havi betevőt, ammenyire szeretett engem, ezt is bevállalta volna. Ehhez képest most úszik a boldogságban, jó látni. Semmi irigység nincs bennem!

Más is érzett így?


febr. 14. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Relax. Take it easy.
febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"összeszedem magam és ha egymásnak teremtettek minket majd újra összejövünk."

Ha nem támogatott, nem adott neked erőt, és nem tudtad vagy nem akartad mellette összeszedni magad, akkor igazából nem voltatok egymásnak teremtve.

febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, hogy így látod a dolgokat. Nem tudsz erőltetni semmit, en azt lattam az élet nem fog megvarni majd amikor te készen állsz a dolgokra, nekünk kell alkalmazkodni. Rám a kutya sem nezett évekig, mikor lett valaki akkor egyszerre több jelentkező is lett volna, szóval ez ilyen dolog. Erőltetni nem tudjuk, ha van egy nyerő széria azt meg kell ragadni, mert utána nem biztos, hogy lesz.
febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Kamu kérdés szerintem, anit a sztoriért írtál ki
febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!