Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szétmentünk lehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szétmentünk lehetek még barátok?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim akivel együtt voltunk kB 2 évet. Sajnos párkapcsolatra mi alkalmatlanok voltunk. Mind a ketten élni akartunk még. Viszont nem haragban váltunk el. A srác mondta, hogy szeretne velem beszélgetni meg programokat szervezni meg ilyenek. Amibe én bele mentem mert alapból havernak meg tök jó a srác. Ez így működhet?

2019. nov. 17. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Míg nincs mással kapcsolatod, addig simán.
2019. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Abszolút működhet
2019. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem fájdul bele a szíved a gondolatba (és az övé sem), hogy elmentek valahova ahol azelőtt összeölelkeztetek, kézen fogva sétáltatok, innentől viszont mint haverok jártok össze akkor működhet.


Nálam biztos, hogy nem menne és nem tudnék így továbblépni. Szerintem az első alkalommal könyörögnék sírva, hogy csináljuk vissza ahogy belegondolnék, hogy nem ölelhetem meg, nem adhatok neki puszit stb.

De attól, hogy nálam a teljes kapcsolatmegszakítás tudna csak működni lehetséges hogy mások tudnak haverok maradni utána is.

2019. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Kettőtökön múlik. Ha így egyeztek meg és ezt betartjátok, akkor miért ne? Nálam nem működne? mert vagy... - vagy...

Nem árultad el, hogy miért vagytok alkalmatlanok a párkapcsolatra. Hátha rávezetnénk arra, hogy ez is megoldható, ha...

2019. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Ne legyél naiv és ne hagyd kihasználni magad. Vagy legyetek együtt rendesen, mint férfi és nô, vagy hagyjátok békén egymást.
2019. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

2.vagyok

Énszerintem simán lehet belőle sima barátság is, ha 1X-2X megölelitek egymást, az még szerintem nem probléma. És barátként ha megölelitek egymást, az is adhat egy jó, kellemes, érzelmi töltetet. Ha szeretetitek még egymást, csak ez a 'kapcsolat-dolog' ami nem megy nektek, akkor szerintem legyetek simán barik. Nem kell félredobni, elhajítani ezt az érzelmi köteléket.

Viszont még egyébként ha nagyon nem bírjátok, akkor szerintem lehet ilyen barátság extrákkal is köztetek, szerintem akár még az se lenne rossz. Nem vagytok komoly párkapcsolatban, tehát ilyen kötetlenebb, és mégis ottvagytok egymásnak, ilyen érzelmi támaszként, meg satöbbi. Ott vagytok egymás mellett.

2019. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

*Tehát , hogy találkoztok, de le van beszélve, hogy nem egy komoly párkapcsolat, de időnként néha csókolóztok/szeretkeztek.

Ha jól esik mindkettőtöknek, akkor miért ne?

Tehát szal szerintem még akár ez is lehet egy jó megoldás.

2019. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7: ez addig működik, amíg a másik nem talál magának párt.... Utána az egyedül maradt fél szenvedne valószínűleg.
2019. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Annyi értelme lenne, mint szobabiciklivel dolgozni járni. Amint az exednek lesz valakije, óhatatlanul elkezded magadhoz hasonlítgatni, keresni a hibáit, aztán meg qrvára nem érted majd, hogy mi a ménkűt szeret benne...
2019. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nos igaz nem írtam, hogy miért mentünk szét. Lényegében annyi a történet, hogy a srácnak én voltam az első akivel lefeküdt és egy ideje elő jött, hogy más lánnyal is szeretne még lefeküdni és ettől a gondolattól nem tudott szabadulni és ez miatt szakított velem mivel tudta, hogy ez csak rosszabb lenne és nem akar megcsalni.
2019. nov. 17. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!