Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti bulikba milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti bulikba milyen ruhába szoktatok menni ha van kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
febr. 14. 10:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha ismerkedni akartok más hogy öltöztök?
febr. 14. 10:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit még írtál, hogy "ha ismerkedni akartok más (????) hogy öltöztök"


Itt azt akartad írni, hogy mással? Ha van valakim, akkor miért is ismerkednék mással?


Amúgy meg nyilván valami dögösebb ruhában, de a lényeget azért takarja, és ha leguggolok, vagy lehajolok, akkor egyáltalán ne látszódjon semmi. Ismerkedni meg alapból nem ismerkedem ilyen helyeken. Remélem nem kell mondanom, hogy miért.

febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mintha szingli lennék, valami csinos nőies, de nem közönséges cuccban. Azért nem fogok csadorban menni, mert pasim van, de nyilván elzavarom a próbálkozókat :D
febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyanba, mintha szingli lennék. Nem a ruhámmal akarok ismerkedni, de ha már buliba megyek akkor nyilván csinos akarok lenni. Meg nem mindegy, milyen évszak, nyáron nem fogok nyakig beöltözni, de a seggem nem lóg ki olyankor sem, melleimből meg átlag dekoltázs, akinek ez nem tetszik, az keressen mást.
febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező a "máshogy" szót kereste, csak fogalma sincs a helyesírásról...
febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Elírtam bocsi.

Most milyen szettet választanátok buliba?

febr. 14. 12:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár éve nem járok már buliba. De amikor mentem, nem volt különbség kapcsolatban vagy szingliként. Abban mentem, amiben jó éreztem magam. Ha valakinek tetszettem úgy, akkor ismerkedtem, ha kapcsooatban voltam, akkor meg elutasítottam. Ez nem ruha, hanem döntés kérdése.
febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Metálkoncertekre szoktam járni, szóval fekete nadrág, acélbetétes bakancs és valami ing vagy blúz.

Ugyanúgy öltözködöm, mintha szingli lennék. Semmit nem pakolok ki a kirakatba, az nem az én világom.

febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyankor nem megyek buliba. Se vele, se nélküle
febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
8. Johetsz hozzam is. C.f
febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!