Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok egyszer kigúnyoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok egyszer kigúnyolna, meddig lenne a párotok? Csak egyszer történhetne meg,

Figyelt kérdés
vagy várnátok, kilátásba helyeznétek a szakítást, vagy megvártok még egy vagy még x alkalmat, vagy tűritek a végtelenségig, most is ilyen kapcsolatban éltek?
febr. 14. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon függ attól, hogy mivel gúnyol, és mennyire gonoszan.
febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg nem mindegy mit mondott. Mert lehet tök igaza van csak nagy sértődékenységedben nem esett le.
febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha a súlyomon viccelődik, az oké, persze a stílus sem mindegy.

Viszont ha azon kezdene el gúnyolódni, hogy gyerekkoromban molesztált egy rokonom, azonnal elhagynám. Ebben az egyben egyáltalán nem ismerek megbocsátást. De, szerencsére intelligens párom van.

febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
2, qrva mindegy, hogy igaza van-e. Ha neked elálló füleid vannak, akkor szabad minden reggel azzal köszönteni, hogy mekkora undorító nagy füleid vannak?
febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

Hogyan lenne már mindegy, hogy igaza van-e? Ha én pl. kövér vagyok mint írta a 3 és mondja, hogy nem artana lejjebb adni, mert lassan gurulok akkor ugyan miért haragudnék meg ha egyszer tényt közölt velem? Persze rosszul esne, de ha én saját magamra cseszek rá akkor örülök neki valahol, hogy ő nem teszi és "motivál" hogy de igenis kövér vagyok és ha nem fogyózom akkor szívni fogok vagy így vagy úgy.

Persze ha fújom magam érte, vagy ha már azt is kiejti a száján, hogy terhesnek tűnök akkor is eldöntöm én, hogy elhagyom-e vagy se.

Én is tudok bunkó lenni amúgy.

De azért ha valakinek nem esik le saját magától, hogy gond van vele nem hiszem el, hogy a párja aki szereti azonnal gúnyosan ugrana neki.

Ha meg mégiscsak el kéne gon rajta hátha van igaza legalább részben.

Nyilván ha nincs vagy egyre többször előfordul olyasmi jobb elhagyni.

De nem helyes hozzáállás, hogy egyáltalán a másiknak nem lehet igaza.

febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
5, de ez nem óvoda, erre nem a gúnyolás a megoldás, hanem a megbeszélés. És mondom, ha olyan dologban gúnyol, amin nem tudsz változtatni, de igaz? Akkor ér? Milyen elcseszett világban élünk, ahol a párodnak le kell nyelned, ha gúnyol?
febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
LOL, most írtam, hogy nem hiszem el, hogy rofton gúnyolódással inditana egy olyan személy, aki szereti a másikat!!! A kérdező nem írta hogy mi történt, mi volt az előzmény, de mégha azzal is kezdte volna akkor is az a másik személy tudta, hogy cinikus személyiség szovl nem érthető, hogy miért lepődik meg azon, hogy cinikus.
febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy cinikus, lehet csak sima seggfej.
febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez red flag hogy már nem szeret. El fog hagyni.
febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Na és mégis a sima seggfejjel van valaki együtt ki tudja meddig. Én össze se jönnék vele...
febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!