Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha áthívom egy haveromat ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha áthívom egy haveromat ide hozzám, akkor történhetnek dolgok?

Figyelt kérdés
Csak haverok vagyunk, de én egy kicsivel lehet többet érzek, meg ő is bír engem ez biztos. Szombatra megbeszéltük hogy találkozunk, de mondtam hogy meg akarok neki mutatni egy régi filmet. Megkérdezte hogy átjöhet-e, vagy én vigyem át hozzá a DVD-t. Mindegy hogy kinél nézzük meg amúgy. De én úgy vagyok vele, hogy kicsit "félek" vele kettesben lenni, mert mi van ha összegabalyodunk. Én lehet benne lennék, de utána rossz lenne...
2013. jan. 31. 19:36
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és én lány vagyok, ő meg fiú :D

Azért az sem mindegy. Kicsit kétértelmű ez a haver dolog :D

2013. jan. 31. 19:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajjajj de még mennyi, amit felvettél bugyit nem tuti h ha elmegy akkor is rajtad lesz.
2013. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 canadafan ***** válasza:
Igen, történhetnek dolgok, ezt jól látod :-) Már amennyiben akarod és ő is. Miért gondolod, hogy rossz lenne utána? Mi lenne rossz?
2013. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elromlana a barátságunk. Nem az hogy lefeküdnék akkor ott vele, de nekem már egy csók is sok lenne. Mármint hogy utána nem tudom hogyan viszonyulnék hozzá. Meg ő hozzám. Ja főleg, hogy nekem ő lenne az első.
2013. jan. 31. 20:04
 5/8 canadafan ***** válasza:

3-as vagyok. Kezdem kapizsgálni a történetet :-)

Tehát..te többet érzel..ő bír téged.. ha átmennél és ő kezdeményezne egy csókot vagy hasonlót akkor nyilván ő is kicsivel többet érez..és akkor ezt bizony nem barátságnak hívják hanem másnak így nem a barátságot rontanátok el, hanem elkezdenétek egy másfajta kapcsolatot.. mit gondolsz?

Szeretnéd ezzel a fiúval az első csókot? Ha a válasz igen akkor ne tartson vissza a félelmed. A leírásod azt sugallja, hogyha olyan ciki lenne a helyzet ti ezt meg is tudnátok beszélni egymással.

2013. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 canadafan ***** válasza:
és még valami..sosem tudjuk, hogy utána mi fog történni, milyen lesz a helyzet, mit akar/érez/gondol a másik..szóval ez mindig rizikós.
2013. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, jól megfogalmaztad. Tényleg, én nem kezdeményeznék csókot, ha ő kezdeményezne, akkor ő is többet érez, akkor más a dolog. Nem barátság. Mondjuk nem is az hogy az első csókom, abból annyira nem csinálnék nagy ügyet, hanem még szűz is vagyok. Ő meg már bőven nem. Nagyon sok lányokkal kapcsolatos ügyéről tudok.
2013. jan. 31. 20:26
 8/8 canadafan ***** válasza:

Jólvan, értem..azon meg még úgysem kell gondolkoznod most rögtön, ez majd a jövő zenéje lehet:-)

Ha átjön hozzád érezzétek jól magatokat, meglátod hogy alakul:)

Van egy olyan benyomásom, hogy ebből nem fog számodra semmi rossz kisülni. Amolyan női megérzés:)

2013. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!