Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rengeteget kérdez, mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget kérdez, mindig szóval tart, ha már indulnék, rendszeres, hogy még akkor is utánam szól, újat kérdez, az már erős szimpátiát jelent egy férfitől?

Figyelt kérdés
Ha engem mindig külön a keresztnevemen hív, (több ezer ember közül), hívott már programra, (nem tudtam elmenni), szeret velem beszélgetni, nagyon pedálozik, hogy a kedvemben járjon, - ezt ki is mondja - viszont csak egyszer-kétszer vettem észre, hogy végigmér, vagy "úgy" néz rám, meg pl online nem jelölt be sehol,akkor el merjem én hívni? Nem akarok beégni, hogy csak én gondolok többet ebbe. Bár barátnak sem lenne utolsó mondjuk...

febr. 15. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az már erős szimpátiát jelent egy férfitól.
febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"rendszeres, hogy még akkor is utánam szól, újat kérdez" - Lehet, hogy csak rossz lenne neki, ha később tudná meg a választ, türelmetlen, mindenképp figyelmet igényel, akkor is ha neked most ez nam jó - sok minden lehet.

Miért szól utánad? Miért nem megy oda hozzád?

Lehet szimpátia, de ne tőled várja, hogy elintézd, hogy végre ketten is beszéljetek - pl. randi, találkozás.

febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szimpátia is, de vannak olyan embertípusok akik annyit tudnak "pofázni" meg beszélni, hogy alig várod, hogy lerázd őket de csak mondja, mondja...
febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, a Bözsi néni is ilyen, de ez talán más, mert csak kérdezget rólam, személyes dolgokat, semmi fontos, csak mindig kitalál még valami kérdést. ( Másik emberekkel is beszélget amúgy, tehát nem én vagyok az egyetlen élőlény, akihez szólhatna).
febr. 15. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Hülyét is kapnék olyan embertől, aki utánam szól és még akkor is pfázik meg kérdez, amikor LÁTJA, hogy mennék.


KÍsérjen el, de nem tartson fel feleslegesen.

febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejössz neki. Ha már elhívott valahová, és nemet mondtál, talán elbizonytalanodott, hogy kölcsönös-e a szimpátia. Szóval érdemes lehet óvatosan jelezni, hogy az.
febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!