Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket mi zavar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mi zavar egy nőben külsőleg?

Figyelt kérdés

Az ápoltságot vegyünk adottnak. Van viszont valami ami titeket egy nő külsején zavarna? Magasság? Nagy lábak? Esetleg arcszőrzet,amit már elkezdett eltávolítatni? Nem éppen hú de nőies arc? Nem csak ezek közül válogathattok, írhatjátok a ti saját gondolataitokat is.


Én nő vagyok, aki a 20-as évei elején jár és elég ronda és csak tudni szeretném, hogy a férfiakat mi zavarja a legjobban.


Köszönöm szépen előre is.


febr. 15. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Ami kimondottan zavaró, hogyha "el van csúnyítva" olyanokkal, mint a tetovált szemöldök, feltöltött ajkak vagy igénytelennek ható piercing.. (Mármint mikor például az arc oldalán van, az szerintem rettentően igénytelen.)


Ami úgymond természetes dolog és számomra tényleg zavaró az a nagyon rövid pár cm-s haj. De nyilván az sem előnyös, ha van egy kis bajusza. De ez igazából ízlés dolga. Attól még, hogy nekem ezek nem jönnek be, másnak még lehet igen.


Miért gondolod, hogy ronda vagy?

febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát van egy pár baja az arcomnak.
febr. 15. 12:53
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Milyen baj van az arcoddal? Nem lehet korrigálni azokat?

Én nő vagyok, arcra nem vagyok kimondottan szép én sem. Viszont a testem jó. Sosem volt gond az ismerkedéssel. :)

febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Röviden és tömören: az egészet nézem.


Ami csak a nagyon szép, 10/10-es alfa csajokon jön csak be a férfias fazonra vágott haj vagy a kopaszság, illetve a hullámos, göndör haj.


Magasság biztos, hogy nem. Én 187 cm vagyok, most mi előnyöm származna abból, ha azt mantráznám, hogy 180 alatt nem jöhet szóba senki? Nem is jönnek be jobban a magas lányok az alacsonyabbakkal szemben. Nagy lábak alatt nem vagyok biztos mit értesz, hosszú lábak, nagy lábfejek? Nekem mindkettő teljesen jó. Ha túlsúlyra gondolsz, akkor igen, az nem jön be.


Arcszőrzet csak egy bizonyos mértékig, ha csak egy kis bajusz és az is csak közelről látni akkor ok. Ha nagyon sűrű és feltűnő elöl is meg oldalt is, akkor igénytelen hatást kelt inkább. Testszőrzetnél is a nagyon szőrős segg és a mellbimbókon zavar még, a többi lehet ok, de könyörgöm, ha nagyon látszik, akkor legalább nyáron vágja le ott, ahol mások is látják. Pláne ha bikinit veszel fel, szerintem ott max egy szőrős alkar az ami belefér, a többi legyen karban tartva, ha most a puncit szőrösen hagyja, nekem ok, ha a bikini vonal megvan.


Ha télen nem akar ezzel annyit tökölni és nem is szokott azt megértem, de ne legyen már olyan sem, hogy amikor megismerkedünk végig mindenhol full csupasz, makulátlan, aztán amikor elkényelmesedik, akkor mindenhol szőrös, mert az csak igénytelenség, lustaság, nem pedig mert ő így szereti.


Igazából sosem úgy gondolkodtam az arcokról, hogy nőies, nem nőies, de igen az is számít. Mondjuk tegyük hozzá, hogy én ismerek nem egy olyan kondis nőt, akinek nem valami szép az arca, de a teste tök jó. Sminkelés segíthet, de ott se essünk túlzásokba. Tetszen anélkül is a nőm + nekem sem a szemöldök, sem az ajaktetoválás nem jön be, de együtt tudok élni vele, viszont inkább nem kategória nekem.


Akkor térjünk át a testalkatra: nem jönnek be a nagyon vékony, szálkás testalkatú csajok, max ha kondizik és sikerült azért felszednie elég izmot, hogy legyen azért feneke. Mivel sokan full másra gondolnak duci vagy molett alatt mint én, inkább azt mondom, hogy 8-10 kg súlyfelesleg még simán bejövős, több is ha alapból nagyon rendben van külsőre a csaj.

febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Ja meg még kihagytam a tetoválásokat, piercingeket, illetve szolizást. Ezek közül nekem csak a tetkók jönnek be, abból is max 1-2 kisebb, nem feltűnő helyeken pl hát, karok, vádli. 4-es vagyok.
febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Off lesz, de nem tudom #4-es miért lett lepontozva. Női szemmel nézve , ez tök korrekt, nem beszélve arról, hogy szubjektív.
febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le
febr. 15. 14:00
 8/20 A kérdező kommentje:
2. Az arcomnak vannak férfias vonásai és hormonális zavar miatt, még arcszőröm is van, de azt már távolítattom el lézerrel.
febr. 15. 14:15
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát talán első dolog, ha túlsúlyos.

Ha nem az, akkor a nagy mell, ha az sem nagy, akkor az arc lehet nem szimpatikus ( csúnya), utána a popsi...de ez szubjektív és a belső tulajdonságokat nem nézzük.

febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#6: A 9-est nézd és megkapod a választ a kérdésedre. Valszeg téged is lepontozott.
febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!