Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az inkább férfiakra jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inkább férfiakra jellemző, hogy tavasz közeledtével beindulnak szexuálisan vagy nőkre is ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Nyilván van olyan nő, akire jellemző, de ez általánosságban inkább csak férfiaknál van jelen vagy fele-fele arányban, tehát nőknél is pont ugyanannyira?


Te tapasztalod magadon?

És férfi vagy nő vagy?


Én nő vagyok és magamon tapasztalom.


febr. 16. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerelmes leszek. Úgy mindenbe.
febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem veszem észre a férdiaknál. Ugyanugy az ingyenszexet várják csak neten, úgy hogy meg se kelljen mozdulnuk se még randira se.
febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%

2

Nedek mi bajod?


Amúgy kérdező, én is így érzek néha. Melegedik az idő, hosszabbodnak a napok, valahogy több kedvet kapok az ismerkedéshez.

febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Mindig úgy gondoltam, hogy azokat befolyásolja ez, akik ilyen ezo, horoszkóp baromságban hisznek.
febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

4

Pl az állatvilágot? XDD


Az egész természet feléled, kivirágzik, de ha ez hatással van egy emberre, akkor tuti ezo-hülye. Lol

febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk mi beindultunk.
febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Állatvilág. Ha agyatlan állat vagy, akkor basszál a tavasz miatt.
febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
Rám is jellemző. :) Ha valakinek van kedve akár még írhat is (csak lányok).
febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Banyek, miért hisztikéznek azon egyesek, hogy az évszakok váltakozása hatással van az emberre? Mitől ilyen frusztrált valaki? :O
febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem hiszti, ez lenézés. Ez kb ugyanolyan, mint a Valentin napi nagy szerelem a szar kapcsolatban. Fuh, megyünk baszcsizni, mert nyílik a hóvirág. Agyatlan ösztönlények.
febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!