Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az inkább férfiakra jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inkább férfiakra jellemző, hogy tavasz közeledtével beindulnak szexuálisan vagy nőkre is ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Nyilván van olyan nő, akire jellemző, de ez általánosságban inkább csak férfiaknál van jelen vagy fele-fele arányban, tehát nőknél is pont ugyanannyira?


Te tapasztalod magadon?

És férfi vagy nő vagy?


Én nő vagyok és magamon tapasztalom.


febr. 16. 17:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

Jézusom, te hihetetlenül frusztrált vagy... Kezeltesd magad.


Nem normális ennyire behisztikézni azon, hogy bizony a hőmérséklet, a légnyomás, a nappali órák száma, a minket körülvevő természet elindít bennünk bizonyos folyamatokat. Ez olyan, mint hülyes, lusta senkiháziaknak nevezni azokat, akik télen fáradékonyabbak a folyamatos sötét és hideg miatt. Szerintem keress fel egy orvost.

febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%

Milyen folyamatokat indít el?


(Szerinted milyen orvos vesz komolyan, ha odállítok, hogy szerintem a lúzerek magyarázzák be maguknak a tavaszi baszókedvet?)

febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ez olyan, mint hülyes, lusta senkiháziaknak nevezni azokat, akik télen fáradékonyabbak a folyamatos sötét és hideg miatt."


Azok is. Nem szabadna élnie annak, akit az évszakok, meg a fény-sötétség ennyire állati szinten kontrollál.

febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%
Ittatavaszdagadafasz
febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%
Azt teljesen elfogadom logikailag, hogy melegebb idő, kevesebb ruha, kanosság, de ez a... megújul a természet, nyílik a virág, nyílik a faaszom, beindulnak "folyamatok"... Ez ezoblabla.
febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam soha. De ahogy melegedik az idő, többet járok el ide-oda, több srácot veszek észre, úgyhogy azt mondanám, nagyobb eséllyel tetszik meg valaki. De alapvetően nem szoktam "kanosabb" lenni, csak mert tavasz van. Ha nem tetszik senki épp, nem viszket, tök mindegy, milyen évszak van.
febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vettem észre magamon, hogy az évszak befolyásolna.(Engem a napszak :-) -Este vagy kora reggel jobban szeretem, mint napközben.)
febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
13 Te idióta senki. Te ne éljél akkor, de amúgy tényleg, hogy találtad ki ezt az elméletedet? Sokat gondolkodtál rajta vagy szrás közben villant az agyadba? (Bár agynak nevezni azt a kaotikus sejtcsoportosulást ami neked van, sértő az élőlények agyára nézve)
febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én tavasszal szebb leszek. A bőröm, a hajam.
febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nőként írom, hogy én is így érzek. Mondjuk én leginkább nyáron, amikor bejönnek a nagy melegek, mindenki izzad. Erről a szex jut eszembe, és alig bírok magammal. De nyilván visszafogom magamat és nem tárom szét a lábamat mindenkinek aki bejön, hanem megtartom magamat a férjemnek.
ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!