Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már hogy bárcsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy bárcsak visszakapná amit okozott?

Figyelt kérdés

Olyan történetekre vagyok kíváncsi, ahol megbántottak/elutasítottak lecseréltek jobbra titeket. Néha jó érzés lenne, ha nem csak én szenvednék mások miatt, még akkor is ha nem helyes.

Volt már olyan?

-hogy aki elutasított, megbánta és valahogy megpróbált visszajönni?

- vagy párkapcsolatban valaki megbántott és ugyanazt visszakapta mástól?

és ezt te láttad valamilyen formában?


nekem olyan volt, hogy felkeresett az ex, és mikor randizni kezdtem mással (hosszú idő után) a randimon találkoztam vele:D Kicsit jól esett látni a megdöbbenését



febr. 16. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi ilyen filmbe illő sztorim, azt már kívántam másnak, hogy "remélem majd jól megszívja" de nem vagyok erre sem büszke.
febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"hogy aki elutasított, megbánta és valahogy megpróbált visszajönni?"


Velem olyan volt, hogy a volt barátnőm jött vissza, miután megcsalt, mert úgy tűnik, az új pasi nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Hiba volt visszafogadni, inkább bosszút kellett volna állnom rajta, hogy lefekszek vele, majd szex után megmondom, hogy menjen haza. Megérdemelte volna. Ugyanis másodszor már odáig fajult a helyzet, hogy az éjszakát az utcán töltöttem, miatta. Tehát kétszer is megszívatott.


"- vagy párkapcsolatban valaki megbántott és ugyanazt visszakapta mástól?"


Nos, egy másik barátnőm elég rosszul járt. Utánam talán pár hónappal összejött egy pasival. Szült neki egy gyereket, de már nincsenek együtt. Szal egyedülálló anya lett belőle. Nem mondom, hogy örülök a helyzetének, inkább semleges számomra.

febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

"megbántottak/elutasítottak lecseréltek jobbra titeket"

Ha szándékosan bántott meg, az az ő sara. Ha elutasított, lecserélt, érthető. Ő tudja, kit/mit szeretne, egészségére. Lecserélt jobbra? Kinek jobb az új. Neki. Jobb lett volna, ha marad és minden nap húzza száját? Azt te nem bírtad volna sokáig.

Mit okozott? Mit kéne visszakapnia?

febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi: az élet 1* ad, máskor elvesz...
febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Pedig volt például itt az oldalon is nem is egy eset, amikor elég gusztustalanul bánt velem egy nő, és én nagyon durván ki tudtam volna b.szni vele bosszúból. De nem tennék ilyet sosem. Majd az élet úgyis behúzza az x-et mindenkinek előbb utóbb.
febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,ismerkedési fázisban.

Én nagyon sokat reméltem,ő csak adta alám a lovat,fűt-fát ígért.

Derült égből villámcsapásként ért,hogy menyasszonya volt.

Nem kapott vissza egyelőre semmit,boldog a lánnyal,de őszintén? Ugyanezt az árulást kívánom neki.Váljon egy olcsó játékszerré,aminek engem ő akart használni!

febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Az exem azt mondta bármikor talál nálam jobbat. Azóta sincs senkije (4 év). Nem azt mondom hogy kárörvendek, de remélem rájött már hogy erősen túlértékelte magát külsőre és belsőre is.
febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!