Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszakapni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszakapni őt?

Figyelt kérdés

Az én hibámból szakítottunk a barátommal,rájöttünk,hogy sok dologban nem passzolunk. Viszont én még szeretem őt és sok dologban megváltoztam,amit akkor helyesnek gondoltam,azt már máshogy látom.Azóta nem beszéltünk (2hónapja),összevesztünk.

Hiba lenne felkeresnem és van esély rá,hogy valakinél,akinél teljesen elmúltak az érzelmek ,újra előjöjjenek ?


2014. jún. 7. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami nem működött, az nem fog működni, sok dologban nem passzoltatok -----> Most sem biztos, hogy passzoltok, csak mert változtattál 1-2 dolgon, mert ő is változhatott, valamint ez a változás a leírásod alapján a szakítás miatt történhetett, ha újra összejönnétek, akkor idő után megint problémák lennének épp azért, mert nem passzoltok, elhiszem én, hogy szar érzés ez, mert még szereted, de nem kéne a múlthoz ragaszkodnod, inkább fel a fejjel és előre menjél.
2014. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem letámadni akarom,hogy szeretlek és hasonlók. Hanem csak újra elkezdeni beszélgetni és idővel találkozni.Azt akarom,hogy ő is érezze,rám van szüksége anélkül,hogy nyomulnék..
2014. jún. 7. 19:58
 3/5 A kérdező kommentje:
De hisz annyi példa volt rá,hogy valakiket egy szakítás hozott újra össze:/
2014. jún. 7. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
És még több példa volt arra, hogy akik újra összejöttek, szétmentek megint.
2014. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb egy olyan párt találni, aki jobban szeret, passzoltok, jobban tudod szeretni és sokkal boldogabbá tehet?Inkább sanyargatnád magadat?
2014. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!