Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a lányok ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok ?

Figyelt kérdés
Szóval a lányok többsége a "rosszfiút" keresi és találja vonzónak akik totál gyökérként viselkednek a nőkkel és még kezet is emelnek rájuk és többet nem is kapnak tőlük max egy beutalót a nemigondozóba. Utána megy a barátnőknek a rinya,hogy az összes pasi egy gyökér stb,de amikor az orruk előtt van egy pasi aki normálisan bánna velük azokkal csak játszanak meg ghostingolak.Persze tisztelet a kivételnek,de saját tapasztalat meg a környezetemből is szinte csak ezt látom,hallom.
febr. 18. 17:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
47%

Nem tudom, szerintem ez abból fakad,hogy alapjáraton a nők szeretik a hatarozott, macsó férfiakat.Én egyébként gyűlölöm a bunkó férfiakat.Pláne,ha még erőszakos is mellé.(egyébként attól,hogy valaki rosszfiú még nem jelenti azt,hogy nőverő) bátyám pl rosszfiú,de soha nem bántana egy nőt sem.Meg is mondta,ha valaki engem bántani fog valaha azt tolószékbe teszi:)) Az a baj egyébként,hogy a normális férfiak,és nők nehezen találnak párt,de hidd el, neked is jönni fog egy normális,csak sajnos addig sok rossz tapasztalat lesz.

19L

febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát szerintem azért, mert a "rosszfiúk" általában jobban néznek ki, és menőbbek. Általában nekik van nagyobb népszerűségük sőt önbizalmuk is. A normális fiúk pedig unalmasnak tűnhetett nekik, és ők általában is ilyen kívűlállóbbak a tömegből, a figyelemből.Egyébként én meg pont egy normális, de mindig a rosszak találnak meg🤷‍♀️
febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*fiút szeretnék
febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
42%
ezt max a tinik - fiatalkoruak tartjak okesnak. Felnott, erett no kb 28+ mar nem, mert gyereket tervez az atlag, biztos anyagi hatter stb... Ahhoz meg egy verekedo izomka muszkli aki kigancsolja es kitori a fogat nem hiszem, hogy hianyzik es ez az alma.
febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Azert, mert a rosszfiuk a menok, vaganyak, van autojuk, penzuk, jatsszak az eszuket. Alvilagi figurak, maffia, ki-be jarnak a sittre, ganxta-romantika. Teljesen mas kozeg. Az erre gerjedo lanyokkal nem allnek szoba sem, ha fiu lennek. ;-)
febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak az nem jut el a eszükig,hogy azok a tárgyak nem az övék előbb-utóbb apuci vagy bank visszakéri,vagy balesetet okoznak amibe belepusztul egy vétlen és akkor megéri rosszfiúzni biztos. :D Ennyi erővel lehetnék rosszfiú mert missziót megjárt exkatona vagyok,kemény munkával megszereztem kocsim,van kiállásom,de viszont egy kedves,tisztelettudó ember vagyok. Csak gondolom menő az instagrammon pózoló hülyegyerek a nyaktetoválással és a falunapi felépés pénzből vett mercivel :D De csinálják nem az én dolgom itt csak az a szomorú,hogy az amúgy kedves lányokat beleviszik ezekbe a körökbe és erkölcstelen picsákat csinálnak belőlük.
febr. 18. 18:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, mondom, a kozeg! Amelyik csajt ebbe bele lehet vinni, az annyit is er. ;-)
febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nőként én is kérdezhetném ugyanezt! A férfiaknak mért az a nő kell, aki szeretet megvonással büntet, ha nem az van, amit ő akar, flegma, csak a pénzre utazik, stb. Aki hűséges, odaadó, az egy idő után uncsi lesz? De egyébként ez szerintem általánosítás, mindkét nemnél megfigyelhető, hogy aki rendes, az nem mindig nyerő. Dehát ki mit szakít, azt szagolja.
febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom alapján az ún. normális, "kedves" fiúk

- marhára nem kedvesek, legfeljebb addig, amíg tepernek

- egyszerűen nincs bennük semmi vonzó, nem férfiasak


Azok a rossz fiúk legalább magabiztosnak, határozottnak tűnnek.


És a nők sem elsősorban a rossz fiúkra hajtanak, legfeljebb azok, akik úgy vannak kondícionálva, hogy ne álljanak ki magukért, ami sajnos nem ritka dolog.

febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Mindig a normálisabb emberek találnak nehezebben párt, nemtől függetlenül.
febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!