Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasítottam egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam egy nagyon nyomulós srácot. Ti mit tennétek a helyemben? 20L

Figyelt kérdés
Nos a történet úgy kezdődik, hogy Snapchaten elkezdtünk beszélgetni, ő pedig már 1 óra után szerelmet vallott. Én mondtam, hogy ez nekem nagyon korai, nem is ismerem, de másnap már az esküvőről és a gyerekvállalásról beszélt. Halál komolyan gondolta. Nekem ez nagyon sok volt,óvatosan elutasítottam, most pedig tiszta depi. Az a gond, hogy túl lelkiismeretes vagyok és most lelkiismeret furdalásom van. Mit tennétek a helyemben?

febr. 18. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Nem tartozol neki semmivel. Tanuljon meg uralkodni az érzésein, és másokra tekintettel lenni.
febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Írj privit,elveszlek én ok???Megdumáljuk a részleteket.Ja szerelmes vagyok én is beléd.
febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez tényleg elég gyors tempó lenne így ismeretlenül. Nagyon cuki tőled, hogy aggódsz érte, de szerintem be bánkódj nagyon, valami nem tiszta a sráccal.
febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hülyékért nem kell aggódni. Majd jövőhéten elvesz mást.
febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne legyen, valószínűleg kattos és hullazsákban végezted volna, ha tovább húzod. Remélem nincs bekapcsolva Snapchaten a helymegosztás.
febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Egy nárcisztikust kerültél el, ügyes vagy. Csak bajt csinált volna.
febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Önbizalomhiányos vagy, megfelelési kényszered van. Nem tudod viselni a frusztrációt, hogy más mit gondol, ha elutasítod. Ezért sokszor kiszolgálod a környezeted, te utolsó helyen maradsz, csakhogy békess3g legyen.

Ezen dolgozz, mert az élet mindig szembe fog jönni, és ha minden ilyen dolognál idegenek segítsége kell, mert nincs önbizalmad, nagyon szomorú életed lesz.

febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt tettem volna, eleg rossz kezdes volt
febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tróger csaló vvagy félkegyelmű zsarolós állat, de lehet kiéletlen szadista sittes . Koptasd . Ismerkedni csak valósagban fokozatosan . 20 évesen nem kellene virtuàlis birkaságokat gyerekesen lereagálni .
febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
hat ha nyomult akkor a csajoknal azt jelenti nem jon be neked szoval teljesen oke
febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!