Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik arról a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik arról a barátnőm, hogy maszturbál?

Figyelt kérdés

Többször felmerült ez a téma és tudom, hogy hazudik, mert én magam láttam, ahogy csinálta.


Nem mondtam neki soha sem, nem érdekel.


Viszont amikor szóba jön, akkor azt mondja, hogy ő nem csinálja, mert hogy neki az nem megy, érzelem kell meg stb.


Miért hazudik erről? Szégyenli vagy mi lehet ez?


febr. 18. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet hogy kevés vagy neki és ezzel pótol téged?
febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Pontosan, szégyenli. Lehet egy kis régies neveltetés vagy csajos tökéletességre való törekvés is van benne. Hiszen ha csak a gyk-ból indulunk ki egy nő csakis szerelemből szexel. Amennyiben ez nem áll fenn, akár évekig is el van szex nélkül. Meg hát ugye egy férfinak küzdenie kell a nőért. Sok nő afféle kegyként osztja a szexet. Na, mármost ebbe az erősen idealizált nőképbe hogy fér bele az, hogy egy nő maszturbál?
febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is arra tippelnék, hogy szégyenli és azért tagadja le. Lehet azt érzi, hogy nem szabadna és rosszat tesz vagy csak cikinek tartja bevallani.
febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szégyenli
febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Magánugy. Sok pasi még a masztin is mozizni akar. Olyan irritáló.
febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Szégyelli. Az már más kérdés, hogy miért nincs meg köztetek az a bizalom, ami alapján el merne mondani.
febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6.


Sajnos ezt én sem tudom. Én direkt elmondtam neki, hogy csinálom.


Azt mondja megbízik bennem, de ezt meg tagadja valamiért.

febr. 18. 20:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet ő azt érzi, hogy neki viszont nem szabadna és ezért van szégyenérzete, tőled függetlenül.
febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Szégyelli. Valószínűleg a családjában tabu volt minden hasonló téma, és tudatalatt beleévésődött.
febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszelgess vele többet a szexről úgy általában. Ne mondd meg neki, hogy megleszek, ettől még inkább szegyenerzete lenne. Hagyd, hogy magától nyíljon meg. Ha ez egy becenevet dolog, akkor nem könnyű neki
febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!