Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotoknak elmondjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotoknak elmondjátok, ha van mit a szexben javulnia, ha igen, hogyan mondjátok meg neki?

Figyelt kérdés

Tehát valami olyan dolog van nektek, ami nem jó a szexben, nem úgy csinálja stb. azt elmondjátok a párotoknak?


Ha igen, hogyan, hogy ne bántódás legyen a vége?



2017. máj. 16. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Nincs bántódás. Vannak olyan pillanatok, amikor felmerül témának maga a szex, olyankor, de közben is lehet jelezni, hogy hogyan szeretnéd. Nem oltogatni kell, hogy ez mennyire gáz így, hanem elmondani/megmutatni/rávezetni, hogyan lenne jó. Értelmes ember ezen nem bántódik meg, hiszen ahogy mindenben, a szexben is csiszolódni kell.

2017. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mik azok a dolgok, amiket eddig meg kellett beszélni, hogy változás kell benne?
2017. máj. 16. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:

El szoktam mondani. És Ő is.

Mindkettőnk érdeke, hogy jó legyen, úgyhogy nincs belőle sértődés.

(Pl nyalásnál ha túl óvatos, vagy túl erősen csinálja, szólok. Vagy lassabban, stb.

Ő is szól, h lassabban, v gyorsabban. Ha nem érzem úgy a farkát, ahogy kéne, megkérem, vegye ki és tegye be újra.)

2017. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neki, de nem úgy, hogy ebben meg abban rosszul csinálja, hanem azt mondom el neki, hogy mit szeretnék és hogy. Így nem az van, hogy őt kritizálom, hanem azt mondom el pontosan, amilyen a jó lenne. Szerintem ez a jobb megközelítés.
2017. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy elmondom,azert van a szám. Senki nem gondolatolvasó,mindent meg lehet/kell beszélni. És énis elvárom a páromtol,hogy elmondja ha gond van.

N25

2017. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb nem közben. Vagy közben csak kicsit, hogy mit. De ne nagyon.
2017. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem azt kell mondani, hogy te figyi ezt nem jól csinálod... Én általában szex közben mindig vezetem a párom hol szavakkal hol mozdulatokkal. Egyszerűen megmondom mit csináljon (nyilván nem dirigálok, csak ha van amit nem úgy csinál ahogy én azt szeretem, akkor megmondom neki, hogy most így, vagy úgy csinálja). Általában ebből sosincs sértődés sőt, az eddigi partnereim kifejezetten szerették, hogy határozott vagyok és tudom azt, hogy mit hogy szeretek.
2017. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szex olyan társas játék, aminek a szabályait ti ketten fektetitek le. Ez pedig csak úgy lehetséges, ha megbeszélitek.
2017. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!