Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek le az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek le az emberek?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, de még olyan nem volt az életemben, hogy valaki igazán szeretett volna. A mostani barátommal jól megvagyunk 2 éve, de igazából félek, hogy mi van, ha ő is elfog hagyni. Teljesen tisztában vagyok magammal, hogy mennyit érek (semmit).

Az egész életem maga a kudarc, és sosincs sikerélményem semmilyen téren. Nincs most munkám, és nem is Pesten, és nem is egy nagyobb városban élek. Igazából ez is letaglóz, mert úgy érzem semmire sem vagyok jó.

Suliban is olyan közepes tanuló voltam, és nem is voltam sose kifejezetten csúnya, mégis ki voltam közösítve, sokszor ültem egyedül is, mert introvertált voltam. Még a barátaimat is úgy éreztem, hogy lenéztek engem, és ez így is volt. Párkapcsolatban szintén velem szakítottak, mert nyilván semmit se érek, a legutóbbi exem is csúnyán kihasznált, és ő azóta boldog, házas, gyerekei vannak, míg nekem a barátommal még közös életem sincs, mert együtt sem élünk.


febr. 18. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Általában az ilyen "elveszett" nőket lenézik. En is tapasztalom. Sokan szórakozni akarnának, bepróbálkoznak, látják hogy alig élek meg lenéznek,

Bezzeg amikor meg volt párom aki tele van szep kocsi jó ruhák egyből.mindenki úgy kezelt mintha vmi cégvezető lennék.

Teljesen más ha karriered van pénzed van vagy apád barátod vmi nagy ember jó kocsikból szállsz ki, vagy egy elveszett árva vagy akit dobálnak, meg sem él, egyszerű ruhákban bkv val.

Ugyanannak a nőnek teljesen más az értéke igy. Nem mindegy a felszín.

Én is tapasztalom.


Sokat jelent a státusz is.

febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első válasz nem segített.. fejleszt az önbizalmad.
febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy valaki semmit ér. Csak elhitették veled ezt.

2 éve van pàrod is sokan meg szinglik :)

Keres fel egy pszichológust aki segít megtalálni az értékeidet.

Nézd meg ami nem tetszik magadon. Amin tudsz vàltoztatni azon változtass.

Még mindig előtted az élet hozd ki magadból amit tudsz.

Ne add fel ha nem sikerül elsőre;)

Kérdezd meg a pàrod mit szeretet meg benned

febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
huszonévesen előttem lenne az élet, de már nem 30 évesen.
febr. 18. 21:39
 5/13 A kérdező kommentje:
Mennyivel jobb lett volna már nekem is huszonévesen találkozni az igazival, mennyivel könnyebb lenne, ha 30 évesen már nekem is lenne házam, házasságban élnék, gyerekeim lennének, és egy jó munkám.
febr. 18. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

“még olyan nem volt az életemben, hogy valaki igazán szeretett volna” – miért vagy együtt olyannal, aki nem szeret?

“félek, hogy mi van, ha ő is elfog hagyni” – Nem veszítesz semmit, ha nem szeret.

“Nincs most munkám” – Keress munkát minél előbb.

“nem is Pesten, és nem is egy nagyobb városban élek” – Költözz el, ha nem tetszik, ahol vagy.

“a legutóbbi exem is csúnyán kihasznált” – Ne hagyd magad kihasználni.

“nekem a barátommal még közös életem sincs, mert együtt sem élünk.” – Ha te szeretnéd, de ő nem akar összeköltözni veled, hagyd ott.

febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el tanulni dolgokat. Nyelvet (kezdetnek duolingo pl). Életmód dolgokat: mozgás, táplálkozás, életritmus dolgok(pl új szokások kialakítása). Ezek a legjobban beépíthetők a mindennapi életbe. És a tanulástól jobb lesz a kedved az önképet, érezni fogod, hogy tartasz valamerre.


És csinálj hosszú távú tervet előre négy öt évre. Bontsd le a dolgokat olyan kis részekere, amik gyorsan megcsinálhatók. Használj naptárat, feladatlistát. És szép lassan napról napra indul el a céljaid felé. Amihez első lépésben még az is kell, hogy a szabadidődet kezd el tudatosan használni, ne sorozat nézéssel vagy klikkelgetéssel töltsd jellemzően. 4 év alatt óriásit változhat az élet. Nem biztos, hogy fog. De adj neki esélyt.

febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Szia, 26 vagyok, teljesen hasonlóan érzek. Én azt hittem megtaláltam a társamat, családot alapítottunk, majd szénné csalt. Most megint itt vagyok, csak most van velem egy gyermek is. Nehéz. Vannak napok, amikor én is csak sírni tudnék. Sose volt egy normális baráti társaságom, mindenhonnan kilógok, most a baba-mama klubban is úgy érzem én vagyok a fekete bárány, mert egyedülálló anyuka vagyok.

Járok bulizni, ha lehetőségem van rá, én sem érzem magamat rondának, és már leadtam 10 kilót (most 85 vagyok sajnos még mindig van mit, ez gyerekkorom óta üldöz, sokáig evészavaros voltam), de úgy érzem, senkinek nem tetszem. Próbálok pedig mosolygós lenni és nyitni, a családom szerint medig mogorva és negatív vagyok. Valószínűleg igazuk van. Tele vagyok egyébként tervekkel, pedig most sok tartozás zuhant a nyakamba a válás miatt is. Fiatalok vagyunk, ne add fel😄😄

febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok

10 év múlva is arra akarsz gondolni mi lett volna ha 30 évesen elkezdek vàltoztatni?

Milyen testem lenne màr. Munkâm stb.

Így is úgy is elhalad melletted az idő rajtad àll megtöltöd e életel.

febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem soha nem késő ahhoz, hogy kilépj a komfortzónádból!

Ehhez viszont tényleg kis lépésekben érdemes elkezdeni a változást. Több mozgás, tanulás, önfejlesztés.

febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!