Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szoktatok nézni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szoktatok nézni a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés

3 éve élek párkapcsolatban.25 éves Férfi vagyok a párom velem egy idős.és soszor rajta kaptam hogy a telefonomba turkál.pl mikor elmegyek fürödni.utánna,megyek be a szobába.azonnal lerakja a telefonomat.mind ha mi sem történt volna.rá kérdeztem hogy ezt miért csinálja.azért mert "nem bízik bennem" pedig okot tudtommal nem adtam rá.valaki tele beszélheti a fejét.de most nem ez a lényeg hanem.iszonyatosan zavar az hogy turkál folyton a telefonomba.de inkább az hogy ezt azért teszi mert nem bízik bennem,a fejébe vette hogy más nőkkel irogatok.meg valahogy soha se szerettem ha valaki más a telefonomba túrkál.az valahogy magánszférarészemröl.nincs benne semmi,nem irogatok más nőkkel

Mégis zavar,hogy ha egyedül hagxom máris a telefonomba turkál.titeket nem zavarna?még ha nincs is benne semmi olyan.

Meg tudnám változtatni a jelszót.de akkor meg az lenne hogy biztos azért változtatom meg mert rejtegetni valóm van


febr. 19. 05:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Én szakítottam mikor ilyen történt. Ez csak súlyosabb lesz.
febr. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Mert neki van takargatni valója, keresi az alkalmat hogy mikor ér tetten. Ezek ilyen nők, másban a szálkát, sajátjában a gerendát nem látja. Van takargatni valója az biztos.
febr. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem.


Az, hogy ha egymás mellett vagyunk és ő valamivel babrál és kéri nézzem meg milyen üzenetet kapott vagy vegyem fel az más. De igazából nincs semmi rejtegetni valónk, de csak akkor lépünk be vagy használjuk a másik telefonját ha kell vagy muszáj.-


De az, hogy a párod kimegy mondjuk fürdeni te meg beleturkálsz...na az már halál.

Hatalmas bizalmatlanság és a kapcsolat halála!

febr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Eszembe sem jutna.
febr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az h bem bizik benned az azert lehet mert sajat bizonytalansagat vetiti ki rad. Mivel onbizalomhinayos azbilyen ember nem hiszi el h te csakis ot akarod azert mert olyan amilyen. Mem hiszi el h szeretheted olyannak amilyen igy nyugtatja magat h sajat maga gyozodik meg rola h tenyleg ot szereted. Tehat nem fog annak hinni h te nem csinaltal semmit mert sajat maga akar meggyozodni. Ez 1 kis kontrolmania
febr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
#2 én is ilyen voltam, de nem azért volt mert nekem lenne takargatni valóm. Mentálisan nincs rendben röviden.Jobb ha szakítasz vele. Gondolom szakemberhez nem fordul vele, mert szerinte normális...Ez tényleg egyre risszabb lesz. Kontroll alatt akar majd tartani.
febr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Volt egy barátnőm, aki szintén ezt csinálta. Nézegette a telefonom, és féltékenykedett is. Nekem még tetszett is valahol, gindoltam hogy biztosan ennyire nagyon szeret, és félt engem. Aztán lebukott, hogy a személyi edzőjével van viszonya. Na azóta nálam hatalmas redflag, ha valaki túlzottan féltékeny.
febr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem és az enyémben se nézzen bele senki.

N 32

febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Tehát elmondta, hogy belenéz a telefonodba, mert nem bízik benned. De erre te miért nem válaszoltad azt, hogy akkor menjen a p.csába?

Bizalom nélkül a kapcsolat semmit nem ér. Nem tudnám és nem is akarnám ezt eltűrni.

Az én párom fürödni is viszi a telefonját, ahogy én is, mert szeretünk hosszasan eldögleni a kádban. Eszembe nem jutna, hogy valami másik nő miatt viszi.

febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs turkálás, laptopom rendszeresen oda adom, hogy használja. Ha egyszer rajtakapnám, hogy turkál, biztos elbeszélgetnénk. Második alkalom után már nem biztos.


Hogyha eddig nem adtál okot bizalmatlanságra, szerintem egyszer érdemes megbeszélni. Hogyha csak úgy nyugodt, hogy minden lépésed ellenőrzi, nincs értelme a kapcsolatnak.

febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!