Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Egy fiúval elkezdtem ismerkedni. Messze vagyunk, ezért nem találkoztunk még csak beszéltünk már róla.

Hívásban rengeteget beszélgettünk, nagyon szimpatikusak lettünk egymásnak, nagy volt az összhang. Meglepődött hogy milyen normális lány vagyok, nem hitte hogy létezik ilyen akiben minden megvan egyszerre. És ő is pont olyan volt számomra amilyet keresek. Napi szinten beszélgettünk sokat, ez kb egy hónapja tart.

Viszont időközben egyre több flegma, bunkó megnyilvánulásai voltak amit nem tudtam hova tenni. De valahogy mindig meg tudtuk beszélni a dolgokat. De nem érzem úgy hogy eleget keresne, érdeklődne irántam, számítanék neki stb. Úgy érzem én több energiát teszek ebbe bele. Közöltem vele ezt, de nem változik a helyzet, ő nem gondolja magát hibásnak emiatt.

Mostmár ott tartunk, hogy én nem akarom teljesen elveszteni az önbecsülésem, így is félretettem a büszkeségem nem egyszer már vele kapcsolatban. Szerettem volna vele ezt tisztázni hívásban, de nem reagál úgy ahogy kellene. Nem az látszik hogy ő is akarná ezt, nem tesz érte semmit. Nem is ír stb. Én meg nem fogom már tovább erőltetni, eddig sem kellett volna. Mindenhez két ember kell.

De nem értem tényleg miért csinálja ezt. Nagyon egy normális érett fiúnak látszott, tényleg egy komoly igaz kapcsolat a célja, haladni akar az életében. Mindig mondogatta hogy minden lány milyen könnyen kapható ő nem ezeket keresi. És tudja hogy én nem ilyen vagyok, de mégis úgy látom most mintha nem értékelné, mintha hidegen hagynám. Mindig ilyen lelki dolgokat oszt meg az oldalain, ami őszinte kapcsolatról szól, család meg minden. De közben látszik az is hogy mégis nyitott másokra is. Mikor itt lennék én pedig, de mégis ezt csinálja.

Rosszul esik és nem értem, hogy ha tudja és örült neki hogy én normális vagyok, tetszek neki meg minden megvan bennem, akkor miért ilyen semleges, miért nem érdeklem. Mert most nagyon úgy viselkedik. Akit érdekel valaki az nem ilyen. Olyan mintha másokra vágyna vagy valami mégsem lenne neki elég velem kapcsolatban. Lehet van valami baja velem, nem tudom. De hiába akarnám tisztázni ezt, nem nyitott erre.

Nagyon büszke igazából, de ennyire nem lehet hogy nem is keresi a nőt, nem is hajlik arra hogy megbeszélje vele mi van most.

Nem értem az egészet mi baja lehet velem.

Mit gondoltok, ti mit tennétek?



febr. 19. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy nem fogtad meg annyira. Esetleg párja van, de nem kötötte az orrodra. Úgyhogy búcsút ints inkább neki. Fölöslegesen akarsz vele megbeszélni akármit. Nem igazán vevő rád.
febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Sokszor pofaraejthettek,megalaztak,atvertek. Fel a csalodastol. Nem mer belemeritkezni jobban a kapcsolatotokba. Kicsit erezd at a helyzetet es ugy kommunikalj vele.
febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2:


Nem gondolod komolyan, ugye? És a kérdezővel mi lesz ha hagyja magát boxzsákként kezelni továbbra is?



Kérdező ne hallgass a #2-re. Ha valami baja van azt tudatni kéne és nem rajtad levezetni! Nem vagy te szeretetszolgálat, ugye? Szépen szard le. Úgyse gondolja veled komolyan.

febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokak csak ego simogatara hasznaljak a netet. Neki eleg a tudat, hogy veled lehetne tobb is, de ennyiben ki is merul az erdeklodese. Nem egy erett, felnott ber gondolkodasa ez. Ez a tipus noben is letezik. Nincs tisztaban onmagaval, az erzeseivel, csak hajkutassza a boldogsagot, amit sosem talal meg. Ezt a csalodottsagot pedig bunkosaggal reagalja le.
febr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4es mondja jól. 2-est véletlenül pontoztam föl, nincs igaza.

Ezt az embert felejtsd el.

febr. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engedd el!

Ne edd a kefét miatta!

febr. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, nem érdemes több energiát fektetni bele.
febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!