Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy cigany ferfi akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy cigany ferfi akinek van penze, es jo kocsija az ejszakaba jar egyertelmu, hogy ott nok is vannak?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy ilyen fiuval de nagyon nem tetszik hogy az ejszakaba jar, leginkabb csak amiatt mert nem velem tolti azt az idot es szerintem ahol egy ferfi ekszakaba jar ott nok is vannak a kepben, valamiert nekem az ejszaka ebben az eletben egyenlo a bunnel.. Tudok olyanrol, hogy par baratjanak felesege van,gyereke es mellette tarskereson vannak fent es kamu facebookjuk van.

Ha ilyen baratai vannak o is ilyen lesz ha elvesz majd?


febr. 20. 00:33
A kérdező szavazást indított:
O is olyan lesz mint a baratai
Ha szeret nem fog megcsalni
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te is cigany vagy?

Egyebkent biztos nem tisztessegesen szerezte penzt

febr. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
A cigány "kultúra" egyik fő része, hogy a nőnek akkor is kuss van, ha szanaszét csalják. Sok fehér férfi is így gondolkodik, mert még 1900-ban élnek. De a cigóknál még természetesebb ez a hozzáállás.
febr. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
C.góknál a pasik dílerkednek bizniszelnek a c.gánynőknek meg a magyarokat kell lehúzni levenni.
febr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem a pénzen meg a kocsin múlik. Ezek akkor is csalják a feleségük, ha segélyesek és két foguk van. Ha nem tud felszedni nőt, akkor prostizik. De a megcsalás olyan része az életének, mint a pislogás.
febr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Règen sok c. Dolgoztam együtt. Egytől egyig mind csalta a párját. Az is aki otthon eljátszotta a hős szerelmest.

Magyarok közül is kb a 60 százaléka. Én akkor ott szembesültem elsőnek, hogy milyen könnyen megy ez a pasiknak.

febr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Cigány, nem cigány mindegyik egy kaptafa kérdező. Megy nekik a hűtlenség nagyon.
febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak ott nők is, és csalják a nőiket.

Mint ahogy a cigány nők is csalják a hapsikat, nem tudom honnan veszitek, hogy csak a férfiak hütlenek náluk.

febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cigó pasi nem tűri el, ha felszarvazzák. A "kultúrájukba" ez nem fér bele.
febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sok cigány nőt ismertem már életem során, mindegyik csalta a pasiját.
febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!