Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsálják az emberek,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsálják az emberek,hogy nem akarok párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

34 F vagyok


Szingli vagyok,sose volt komolyabb párkapcsolatom nem is vágyok rá.

Nem vágyok, házasságra se gyerekekre egyszerűen az én eletvitelembe nem fér be semmilyen formában egy síró gyerek


Alkalmi kapcsolataim, barátság extrákkal,illetve szeretői kapcsolataim voltak férjes nőkkel.


Dolgozok,van egy kis lakásom amiben egyedül élek.

Majd egyszer mind az anyai mind az apai ágról örökölni fogok még 1-1 lakást,anyagilag rendezett jó körülmények között élek.


Imádom,hogy a szabadidőm eltöltésének minden egyes pillanatáról én döntök.


Megvan a saját életstílusom.

Imádok utazni,festeni,szobrászkodni,

alkotni.


Mikor ezekről a dolgokról kérdeznek haverok,barátok,kollégák,

rokonok,hogy gyerek, párkapcsolat, házasság.


Hiába mondom el érthetően a nezőpontomat egyszerűen értetlenkedve néznek rám.



febr. 20. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Mer ami nem megszokott az fura...nem értik. Nincs erre helyes válasz.
febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mások máshogy boldogok, te meg így. Ennél bővebb válasszal nem tartozol senkinek.
febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem először kérdezed. Ezek szerinr NEKED van bajod ezzel.
febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Egyre jellemzőbb, hogy az emberek csak szenvednek a rossz kapcsolataikban mert nem bírnak egyedül lenni. Én is mégis azt érzem, hogy nem tudják normálisnak elfogadni ha valaki jól elvan inkább egyedül. Ami engem a legjobban meglep az az, hogy még azok is ufóként tekintenek rád akikről tudod is, hogy kutyaszar kapcsolatban élnek. Na őket pláne nem értem miért nem értik, hogy valakinek ez a szar nem igénye.
febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Mert ezért hal ki a nemzet és jönnek a vendégmunkások.
febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Senki nem furcsállja. Abszolút átlagos, nárcisztikus hapsinak tűnsz. Semmi különös.
febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy rakat pasi nem kapcsolatot akar, csak szexet mert semmit nem akarnak nyújtani a nőknek.
febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6#

Szóval,ha valaki nem a te értekrendednek megfelelően éli a mindennapjait,az rögtön egyből nárcisztikussá válik?

febr. 20. 18:35
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
7. Így így, tűpontos. 😌
febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez teljesen korrekt dolog,sokkal rosszabb,mikor valaki magára erőlteti az esküvőt, gyereket,aztán nem foglalkozik a családjával.

Keresztapám is ilyen,a harmincas éveiben csesztették sokszor,hogy jaj sosem nősül meg?

Most már békén hagyják :D

Ő is elvan,haverokkal utazik,jól keres stb.

febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!