Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az egyetemen, aki csak velem akar beszélni. Ha esetleg az oktatóval szeretnék beszélni odajön hozzám és kérdezget, hogy miről beszélgetünk. Mindig mellém akar ülni. És ami számomra a legzavaróbb amikor írok a barátnőmnek, pl: hogy hova menjük el bowlingozni vagy mozizni. Érzem, hogy az üzeneteket nézi olvasgatja. Nem tudom, számomra tiszteletlenség más magánéletbeli beszélgetéseit nézegetni. Gondoltam arra, hogy így akarja felhívni a figyelmet magára, mert tetszem neki, de ha így van akkor épp az ellenkezőjét éri el, mert egyre inkább fog el a kellemetlen érzés amikor beszélni akar velem. Konkrétan már már szinte taszít. Nem igazán tudom, hogy mit tegyek, mert nem szeretnék bunkó lenni, lehet észre sem veszi, hogy ezt csinálja.

febr. 20. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
mondjad hogy törődj a saját dolgoddal öcsisajt
febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Kicsit autista lehet.
febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Lehet tényleg beteg szegény, hagyjad békén nem tehet róla, hogy retardált.
febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy nem tudom, hogy beteg vagy sem. De egy beteg ember is megérti szerintem a szép szót, csak azt nem tudom, hogy hogyan fogalmazzam meg, hogy ne tünjek bunkónak. Mint mondtam én nem igazán kezdeményezek vele beszélgetést. Ha kérdezek is valamit, akkor az egyetemmel kapcsolatban. Ő pedig mindig beszélgetni akar velem, még akkor is ha valaki mással beszélgetek és úgy szól bele, hogy azt sem tudja, hogy miről beszélgetünk.
febr. 20. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem küldöd el, ha zavar?
febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért mellette nézegeted a telódat és írsz?
febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Pippantsd le és akkor békén hagy
febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy idegen embert ha zavar és nem érti meg szép szóval akkor miért nem küldesz a francba?
febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hagyni magad, ha zavar, el kell küldeni!
febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!