Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben és vajon ő mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy új munkahelyen, 23 éves vagyok, főnököm 30

Amivel annyira nincs is gond mások közt 20+ év van.

Pár nap után bepróbálkozott nálam hogy menjünk el kajálni, pár nap eltelt.. mondtam oké.

El is mentünk, beszélgettünk, más nem történt.

Igazából mind a ketten egy szerelmi csalódáson vagyunk túl és még mindkettőnket megvisel, bár én nem mutatom, próbálok előre tekinteni, de nem tudom hogy segíthetnék neki, mert rajta nagyon látszik hogy bántja a dolog. Ezáltal sokszor nem is annyira figyelmes velem. Ami amúgy rosszul esik de próbálok megértő is lenni.


Tegnap is elhívott este, mert velem akar lenni de azt mondta ment hozzá egy ismerőse szóval menjünk később.. persze már 11 után írt valahogy, de tökre bealudtam mert 24 órája fentvoltam akkor már :/

Miért nem mondta azt az ismerősének hogy nem ér rá?! Mármint ha valakivel együtt akarok lenni akkor lerázok mindenkit hogy elmehessek..



Nem értem mi akkor a célja :/

Egyébként abban biztos vagyok hogy nem csak a szex érdekli, mert nagyon türelmes, és látom a jelekből. Sőt mondta is hogy ha nem lesz semmi is megmarad a munka kapcsolat és kész.

Egyébként a cégnél 35+sak dolgoznak többnyire

Én vagyok csak “fiatal”


2023. ápr. 10. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Jár rád a támogatás,és nem kell utánad adóznia. Azért vett fel
2023. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Fiatal vagy még, de ha idősebb lennél tudnád hogy ha jót akarsz magadnak hosszú távon akkor elkerülöd a főnöködet, mert a főnök TABU.

Láttam én már nőt sírva felmondani (a jó munkahelyét siratta) miután szétmentek a főnökkel és hát ugye nem tudtak már egy légtérben megmaradni.

Kell ez neked?

A másik meg az hogy lehet hogy csak lelki szemetesnek kellesz, mert szerelmi bánata van. Csak használ téged amíg nem lesz egy jobb opciója.

2023. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmilyen támogatást nem vett fel. A nem kell utánam adót fizetnie az SZJA-ra gondolsz, amit ott megspórol azt én kapom meg. Így működik.
2023. ápr. 10. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
25 év alattiakra van támogatás,meg a tartós munkanélküliekre ,ha nem tudnád,havi fél milla. Mit gondolsz miért keresnek annyi helyre 25év alattit? A főnököd most jól jár veled ,anyagilag is...
2023. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Házinyúlra nem lövünk.
2023. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Mi lesz ha szétmentek pár hónap után?

És te még szerelmes vagy belé...

Háthatod majd az új csaját mindnen nap.

Az nem túl szerencsés.

Belegondoltál?

2023. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!