Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 29 évesen nem volt sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évesen nem volt sosem komolyabb párkapcsolatom, valószínűleg már nem is lesz? 29/F

Figyelt kérdés
Nekem sosem ment az érzelmek kimutatása, mindig csak a szexre mentem. Gyereket nem akarok

febr. 21. 06:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán ideje ezeken változtatni és elkezdeni nyitni a saját érzelmeid felé. Kibogozni, mit miért csinálsz, eldönteni, hová szeretnél fejlődni, hogyan szeretnél élni. Az ember kap egy adag default beállítást, de aztán abból valamit már neki kell kihoznia, saját felelősségre. Ha meg bizalmasabb kapcsolatokat szeretnél, akkor kockáztatni kell és neked is bízni. Jó esetben egész életünkben változunk, sosincs kész verzió. Vizsgáld felül magadat, mi zavar, és próbálj meg javítani rajta. Legyen valami elképzelésed arról, milyen irányba szeretnél kis lépésekben tartani személyiség-fejlődésben. Ez olyan, mint egy edzés a saját akadálypályádon.
febr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, bár nekem egyrészt kizáró ok a komoly kapcsolat hiánya, másrészt nem akarok azért puncsolni valakinek, hogy ki merje mondani, amit érez. Az emberek tobbsege kamaszkorban ezt kinövi.

Lehet változtatni rajta, de nagy elkötelezettség és sok esetben pazichologusi segítség kell hozza.


25N

febr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tőled függ, hogy mit teszel azért, hogy komoly párkapcsolatod legyen. Hogyha nem akarsz és csak szexet kergetsz, akkor értelem szerűen nem lesz.
febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem lesz
febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk így biztos nem. Dolgozni kellene magadon, hogy képes legyél érzelmeket mutatni és ne csak a szexre menj. Ennyi.
febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De én rendkívül zárkózott vagyok.
febr. 21. 13:39
 7/15 anonim ***** válasza:
És miért vagy zárkózott, ha nem akarsz az lenni? Ezt a kérdést már feltetted magadnak?
febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Zárkózott vagy de a szex azért megy? Ez kicsit ellentmondásos
febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Férfiaknál sokszor nem függ annyira össze a szex és érzelmek... max. a szextől persze kialakulhat függőség, akár ugye olyannal is, akivel még haverok se lennének... De magához a szexhez elég a vizuális inger akár. Nőknek kell inkább az érzelmi biztonság előbb, hogy be tudják fogadni a másikat. (Persze ez általánosítás, tisztelet a kivételnek.)

A másik, hogy sok családban dúl ez az avítt elvárás ma is a fiúk felé, hogy ne fejezzenek ki érzelmeket, hanem oldjanak meg mindent magukban.

Viszont hosszú távú kapcsolathoz meg tudni kell kommunikálni, kifejezni magunkat és lefordítani a másikat. Különben a másik csak valami segédeszköz és nem társ.

febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8 csak társkeresőn vagyok bátor, onnan ismerkedem
febr. 21. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!