Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi mélyen néz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi mélyen néz a szemembe, mire én elkaptam a fejem, akkor ezzel mit üzentem neki?

Figyelt kérdés

Az egész spontán történt, váratlanul, nem előre megfontoltan, azért kérdezem, hogy vajon mit "mondtam" neki ezzel, hogyan érthette.

Nem a szememet/tekintetemet kaptam el, hanem a teljes fejemet hirtelen elfordítottam.


febr. 24. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Akarsz tőle valamit, amit nem akarsz/mersz bevallani.
febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beijedtél xd
febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell elemezgetni semmit. Vagy akar tőled valamit és lép vagy nem akar tőled semmit és nem lép.
febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ez altalaban az unszimpatia nem tetszés jele. Inkább gondolja azt hogy nem tetszik neked..
febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, én sokszzor találkoztam ilyennel.

Sokan inkább túl intimnek tartják a "bámulást"


zavarban van, de ettől még nem jelenti, hogy akar is tőlem valamit..

febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt jöhet le neki, hogy nem érdekel téged.
febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem szimpatikus, de nem akarok tőle semmit, sosem gondoltam rá úgy. Lehet csak be akarja magának zsebelni, hogy hódíthat. Foglalt ő is meg én is.
febr. 24. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg? Valamiért mégis érdekel annyira, ha ki írtad róla ezt a kérdést. Ha közömbös lenne neked, tejesen hidegen hagyna, hogy mit olvas ki a jelekből, amiket küldesz fele.
febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!