Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 évesen ez nagyon furcsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen ez nagyon furcsa?

Figyelt kérdés
25 évesen szexeltem először (nem,nem vagyok csúnya, már középiskolában is lett volna esélyem,de én annak idején nagyon félős voltam, pedig a lányok kezdeményeztek is). Tehát 25 évesen volt az első szexuális kapcsolatom egy 43 éves nővel, azután ilyen korú nőkkel szexeltem szinte, csak kettő fiatal volt. Egy komoly kapcsolatom volt edddig, de mindössze 9 hónapig tartott csak az is, őt 27 évesen ismertem meg, az is kalanddal indult

febr. 24. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Az. Anyukáddal milyen a kapcsolatod, nem vagy anyakomplexusos? Nem tartasz attól, hogy veled hasonló/egykorú nőnek nem tudsz megfelelni? Nincs problémád az elkötelezettséggel? Nem vagy aromantikus?
febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fuhh, de nagyon is baj van az elköteleződéssel, nehezen tudnám elképzelni apa legyek
febr. 24. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem pont arra gondoltam. Párkapcsolat terén, voltál már szerelmes, hűséges tudsz lenni, nem érzed azt, hogy neked nem való párkapcsolat?
febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha baj van az elkotelezodessel, az a legtöbb no számára elég komoly probléma. Rá kene jönni, hogy ez miből fakad. Ez munka és nem tudod megspórolni. A kérdés, hogy elég erett vagy e, hogy foglalkozz ezzel és segítséggel változtass rajta.
febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Inkább az a furcsa, ha neked ez így jó. Ha próbálsz haladni előre, akkor szerintem teljesen okés.

A szituáció meg mindenkinél más. Én is 29 éves vagyok, idén megy iskolába a gyerekem, ennyiből lehetne furcsa is, de mindenkinek más az élete.

febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Párom 26 évesen vesztette el a szüzességét, azután is voltak problémák szexuális téren

Nála gyerekkori traumák sorozata volt a probléma oka, de soha nem is akar elköteleződni véglegesen, amit azért nehéz elfogadni...

febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De utolsó, ezt nem kell elfogadni. Mi az, hogy nem akar elkotelezodni? Akkor hogy a párod?
febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6# vagyok

A negatív család kép miatt nem akar házasodni és gyereket sem akar

Mindig azt emlegeti h elmulik amit érzek iránta, és elhagyom

febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nekem nincsenek traumák
febr. 25. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:

És? Attól meg gondolhatja máshogy, felnőtt emberként el tudja dönteni, hogy mit szeretne, nem kell a csaladjaval takarozni.

Ha neked kell család és házasság, akkor meirt vagy vele?

febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!