Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa, hogy 29 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa, hogy 29 évesen nem volt még sosem komoly kapcsolatom, csak laza kapcsolataim?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Több megközelítésből lehet ezt az átlagostól eltérőként értékelni. Miért nem kérdezel vissza olyan embernél, aki ezt furcsának tartotta nálad, hogy ő mit gondol, miért?
2023. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Nekem azért, mert én is 29 vagyok, és 6 éves a nagyobb gyerekem.

Meg valószínűleg azért, mert a huszas évek végére már a legtöbb ember kilép abból az időszakból, amiben te még vagy. Igénylik a komolyabb kapcsolatokat stb.

2023. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Mert valami gebasz van veled.. kotodesi problema ami komoly mentalis deformaciora utalhat.
2023. okt. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem furcsa, 28 éves koromig nekem sem volt.
2023. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Boomer szemszögből nézve, miszerint az élet egyetlen célja párt találni és szaporodni lehetőleg már 18 évesen, valóban furcsa, de modern felfogással egyáltalán nem az. Ha neked így jó, akkor semmi gond nincs vele. Annyit jelenthet, hogy egy független, önálló, erős személyiség vagy, akinek nincs szüksége egy pótkerékre az életben.
2023. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem furcsa.

De ha neked mégis furcsa, akkor kössél szoros, tartós és harmonikus kapcsolatot.

2023. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. Tul ronda ahhhoz hpgy lehessen potkereke.
2023. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 minecraft2 ***** válasza:

Nekem eddig meg komoly kapcsolataim voltak, főleg régebben az önbizalomhiány miatt lehetelten lett volna kiélnem a laza kapcsolatokat. Most meg már kipróbálnám. Attól függ mi az oka, de igazából a lényeg te mit szeretnél. Nem ugyanarra vágyunk, nekem is mint látod változik is hogy mit szeretnék.. Régebben ilyen romantikus disney baromságok miatt (valszeg) tökre rá voltam függve hogy jaj komoly kapcsolat szerelem stb. és elhittem hogy tényleg ez kell a boldogsághoz, de amúgy egyáltalán nem, mármint az kell hozzá amit szeretnél, ez lehet bármi. Ez persze nem azt jelenti hogy leértékelném a komoly kapcsolatokat, végső soron majd komolyat akarok én is.


Attól is függ nő vagy férfi vagy.. Ha férfi akkor a szexuális piaci értéked 35-45 körül lesz maxon (ha több pénzt keresel, edzel, fejleszted magad), így érdemes lehet ebben a "csúcs időszakban" megállapodni eleve.

2023. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Én is 28 voltam, amikor megelégeltem, hogy minden héten mással vagyok egyedül, és rájöttem, hogy az oly fontosnak hitt "szabadság" valójában mit sem ér, ha nincs egy biztos pont az ember életében.
2023. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!