Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyutt toltunk 1 hetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyutt toltunk 1 hetet olyan mint 1 szerelmes ha nem lat 1 hetig tokjol elvan?

Figyelt kérdés

Miert nem hianyzom neki? Miert csak akkor ad bele mindent ha epp tudunk talalkozni, miert csak akkor foglalkozik velem?

Mitok hianyzik egyaltalan a no a ferfinak? Es ha nem hianyzom miert nem?

Ha van idonk egymasra odafigyel ram megtesz mindent, de ha nem tjdnank 1 honapig talizni szeritem neki ugyis jolenne. Nem nkttem elegge a szivehez?



febr. 25. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem hiányzol neki? Nem keres egyáltalán, nem írja?
febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mondja hogy hianyoztal, vagy nem ir ram hogy miujsag mivan veled, max csa par nap mulva, szerintem akinodaaig van a masikert az irkal surubben vagy minimum mondana hianyozztal ha 1 hetig nem lat
febr. 25. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben szakíts vele. Ha komolyan el van egy hétig nélküled, nem keres akkor fölöslegesen maradsz vele mert nem szeret téged.
febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rajottem, csam akkor ha egyutt tudunk tolteni idot akkor meg mier pakolja magat oda? Az szineszkedes lenne?
febr. 25. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tud egyszerre több dologra teljesen odakoncentrálni. Utána belefeledkezik valami munkába, lakás vásárlásba, egyéb project-be. Én is ilyen vagyok, és ezt mindig kifogásolja a párom. Agyilag fáraszt ha ugrálni kell egyik nagy dologtól a másikhoz. Ezen mondjuk segítene egy rutin meló és rutin élet, ahol nem kell állandóan új dolgokat megoldani.
febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De szerinte, nem nemnormalis a mai vilagba ha 1 hetig nem latjuk egymast akkor nemnis keres
febr. 25. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
De igen, az azért túlzás, és nem normális, de ez most távkapcsolat? Milyen időnként találkoztok?
febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem mondja hogy hianyoztal, vagy nem ir ram hogy miujsag mivan veled, max csa par nap mulva, szerintem akinodaaig van a masikert az irkal surubben vagy minimum mondana hianyozztal ha 1 hetig nem lat"


Nem mindenki ilyen. Van aki tényleg éli az életét és próbál haladni, belefeledkezni a dolgába. Van akinek meg tényleg nem fontos a másik, csak használja amikor tudja. És arról se feledkezzünk meg, hogy a mai világ tele van mindenféle kezeletlen lelkibeteg és elmebeteg emberekkel is, akik teljesen másképp értelmezik a valóságot és az emberi viszonyokat.


Én röviden azt a tanácsot tudnám neked adni kérdező, ha számodra ennyire fontos hogy folyamatosan keressen, akkor talán olyan emberrel állj össze. Aki lelkizős, és aki tényleg ennyire odavan érted, hogy naponta többször keres. Bár sokaknak meg olyankor pontosan az lesz a baj, mert máris kevésbé lesz vonzó, és elkezd kattogni az agya hogy biztos túl jó hozzá képes és jobbat érdemel...

febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
Ha vele vagy, van remény a dugásra.
febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy hét után le is feküdtél vele, akkor ne csodálkozz, hogy nem vesz komolyan, csak arra kellesz neki. Ki kellett volna várni, meg kellett volna bizonyosodni arról, komolyan akar-e, vagy csak arra.
febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!