Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi a lakására hív de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi a lakására hív de ezt elutasítja egy nő akkor azt a pasi véglegesnek veszi vagy csak úgy érti h nem egyéjszakás a nő?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk mondtam h látni szeretném de nem volt jó az időpont azt mondta hozza mehetek borozgatni mondtam h én előtte máshol találkoznék vele, utána még írt aztán semmi.

Most akkor csak arra kellettem vagy azt hitte teljesen elutasítottam?


febr. 27. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

#8:


🤨 Te tényleg naiv vagy. Randira hív még 6x is, ír kedves, bugyi olvasztó szavakat, érdeklődő és amikor megkap azonnal eltűnik mint a kámfor.



Nagyon oda kell figyelni, hogy pontosan olyanokba ne fuss mint a #10.


Mondjuk aki hagyja magát átvágni az meg is érdemli valahol. 🤔

febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10-es ez undorító...akkor már jobb az aki házhoz hívja a nőt...egy jó ember soha nem akar senkit becsapni...de ez így becsapás...

Köszike a válaszokat.

febr. 27. 19:18
 13/15 anonim ***** válasza:
12. Az élet se nem jó, se nem rossz. Vedd el amit akarsz. Egyébként sosem volt panasz utánam. Ahogy már előttem leírták, amelyik nő akarja, az meg is érdemli. Az én tapasztalatom az, hogy a nők baromi képmutatók. Á, ti nem vagytok olyanok, nektek tartásotok van! 😂 Én nem ezt tapasztaltam, ti hallani és hinni akartok. Ennyi elég is nektek, főleg ha a férfi sármos. Nálam ez egy pakkban van. Kihasználom? Még jó! Ha már megadta a sors. Az a vicces hogy én csak elindítom a folyamatot, minden esetben ti fejezitek be az ágyba. Nem kényszerítek én senkit. Egyébként a 21. századi szexuálisan független nő képét ti erősítitek, hihetetlenül könnyen fekszetek le az álmaitokkal. Több mint a fele már az első randin, a másik fele legkésőbb a 3.-on. Hát erről nem én tehetek! 🙂
febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mióta becsapás ha valaki lefexik a másikkal első-harmadik randin? Nem is tudja becsapni. Csak azt adja elő a férfi amire beindul a nő, azt adja amire vágyik. Ez mióta átcseszés? Ha 2 hónap után történik ilyesmi és hazudozik ossze-vissza az már más tészta. DE arról megint nem tehet a férfi, hogy a nő elhiszi a sok kamut!

Egyébként meg ja, a nők is hazudnak, átvágják a férfiakat szemrebbenés nélkül.

Nem csak a férfiakat kéne kiemelni.



Amúgy aki arra se képes, hogy randira vigyen az sokkal nagyobb suttyó mint aki azt adja neked amire pont akkor szükséged van!

A szóban forgó pasika mégcsak arra sem képes, hogy elhajtson téged a fenébe, megmondja neked, hogy nem kér belőled, nem is bőven beszélget veled és te mégis randizni akarsz.


Hányadik randin feküdnél elé, első-tizedik? Azért mert rád "figyel", megadja neked amire vágysz aztán ugyanúgy előbb utóbb kirúgna!


Akkor miről beszélünk? Ugyanúgy az ágyába másznál, mint a #10-es alá befekszenek egy füttyentésre és aztán megmondja, hogy ennyi volt.


Ez mióta az ő, vagy a többi férfi hibája, mármint, hogy a nők vannak olyan buták, hogy elhisznek egy pár hazugságot, elég számukra a jó külső, vagy egy pár kedves szó???

febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13 de hát akkor egyszerű kiszűrni téged. Ha 10 randit kibírsz és ciki randikat is, ami nem tesz jót az image-ednek, akkor el is vagy üldözve. Juhú! Le is kopott, győzelem. Mert mégis ki az a hülye nő aki 501-edik akar lenni, ha ezt előre tudja? Ezt csak átveréssel tudod elérni. Bár ingyen hímprostinak lehet hogy néhányan kihasználnak, aki olyan nő mint te.
ápr. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!