Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolatoknál hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatoknál hogyan megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Ott is átbeszélik az emberek, hogy mi a kedvenc zenéje, és hogy mi a célja az életben? Vagy egyből rátérnek a lényegre, hogy pl borotvált e ott lent? Azért kérdezem, mert matcheltem egy lánnyal, aki alkalmit szeretne, de nemtudom hogy ezt hogyan szokás, nem szeretnék túl tolakodó vagy bunkó lenni.

20/F



2023. aug. 1. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Viszed az óvszert, becsöngetsz, és alaposan megrakod. Aztán elszívsz egy cigit, lesmárolod, és odadünnyögöd, hogy jó volt veled, kellesz nekem még. És ha szerinte is jó volt, biztos mehetsz még pár alkalommal.
2023. aug. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, de hogy jussak el odáig, hogy elmehessek hozzá?
2023. aug. 1. 07:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Írd meg neki, hogy van kedved hozzá
2023. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Alpha male-es stylusban lazán becsöngetek hozzá, és mikor ajtót nyit, közlöm vele:

Helló, mrs. Tinder,

Elönt most az inger,

És levarrlak most téged,

Mint egy varrógép, egy Singer!

2023. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szexuális feszültséget kell generálni a beszélgetésben. Ennek sok módja van, de a lényeg h menjen a flörtölés. Küldhetsz félmeztelen képet is.

De egyébként eléggé a lányon múlik, te úgysem fogod "meggyőzni", hogy alkalmizzon veled. Szerencse kérdése hogy hogy viszonyul hozzád.

Nekem pl 3 volt, abból 2szer kb a lány mondta hogy talizhatnánk lakásban, 1 pedig szexpartnerkeresőn volt, szóval ott meg adott volt a dolog

2023. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elkezdesz flörtölgetni, szexuális utalásokat tenni. De őszintén szólva ehhez vagy van érzéked zsigerből, vagy nincs. Nem lehet így lépésről lépésre a szádba rágni, mit írj.


Nekem úgy volt alkalmim pl. buliból, hogy elkezdtünk smárolni és hazamentünk. Netről ugyanolyan normális stílusban indultak a beszélgetések, mint máskor, csak hamar a szexre terelődött.

2023. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!