Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyéjszakásból komoly kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakásból komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hazakísértem egy nőt egy buli után és a tervem az ajtó előtti búcsú csók lett volna, de ő inkább behívott és "letérdelt" aztán csinálta amit kellett, majd szexeltünk úgy másfél napig. Fantasztikus volt, de kalandnak indult ugyebár, csak kezdünk egymásba szeretni. Bennem azért ott van ami kezdetben történt, de elmondta azt is, hogy "ő nem olyan lány.." de na, akkor még csak egy idegen voltam és lazán engedett/csinált mindent. Lenyelte, arcra, stb.

Ja és elmondta azt is hogy a szülinapján két pasi vitte fel.

Mit gondoltok?


2023. szept. 17. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ő is idegen volt neked amikor “engedtél neki mindent”. Ha magadat nem ítéled el, akkor őt miért?
2023. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha neked ilyen nő kell, gratulálok. Csak aztán ne sírj, hogy nem lehet megbízni benne.
2023. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ja meg benned sem végülis, ahogy az első írja.
2023. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annyira volt ott ő is, mint te. Szerintem ha jó a szex és ki is jöttök egymással ne ez tántorítson el. Ha volt is pár egy éjszakás számára attól ő most kevesebbet ér? Mert szerintem nem.
2023. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én meg is bántam, de ezt akkor neki el is mondtam.. 🙂
2023. szept. 17. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit bántál meg rajta? Jól éreztétek magatokat, nem?
2023. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit, hogy korai volt.
2023. szept. 17. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy korai, de nyilván te attól még érezheted úgy, csak kár lenne emiatt eldobni, ha amúgy jó vele..
2023. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
AZ a te bajod ha ekkora ribizli vagy és nem bírsz ellenállni neki mert a kis lurkod felállt innétől kezdve nem tudtál ellenállni mert igenis csak arra gondoltál
2023. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

De, ő pontosan "olyan lány".

Egyébként nincs ezzel semmi probléma. Csak tudni kell a helyén kezelni. Élvezd a helyzetet, de túlzott mély érzelmeket ne vigyél a dologba, mert abból az ilyen helyzetben csak a baj lehet. Meg nagyon a jövőt sem érdemes tervezni vele. Csak élvezzétek a jelent.

2023. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!