Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után nem ábrándulnátok ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után nem ábrándulnátok ki?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal és elég jó a kapcsolatunk, csak tegnap nagyon kibrándultam belőle, mikor a melójáról beszélt. A szülei gazdaságában dolgozik, zöldségeket termesztenek meg állatokat tartanak, és azzal járnak piacolni. Ez eddig mind szép és oké, csak arról is mesélt, hogy hogyan verik át a vásárlókat a mérleggel, meg például a rossz/rohadt krumplit a zsák közepébe csomagolják és úgy nem lászik. Meg a pennyiből vesznek egy utánfutó olcsó külfüldi dinnyét, aztán hazai bió néven árulják másfélszeres áron. és Ráadásul mindezt büszkén röhögve mesélte, hogy az ő családja mekkra király azért mert másokat be tudnak csapni.

Nagyon kiakadtam, hogy ez mennyire gerinctelen dolog, ráadásul büszke is rá.



febr. 28. 11:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy de
febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Én is szakítanék, ha kiderülne, hogy folyamatosan, anyagi haszonszerzés céljából csal.

Ez egyébként btk kategória.

febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Itt véget is érne a kapcsolat.
febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Dehogynem, nálam itt vége is lenne. Furcsa, hogy neked ehhez megerősítés kell.
febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

Ez tényleg btk kategória, még fel is jelenteném xD

Azonnal otthagynám. Ha valaki ennyire egy gerinctelen féreg, ráadásul megszokásból, mindennap egy csomó emberrel, és még büszke is rá... Nagyon hamar veled is az lesz, és át fog verni.

Elsőre apró indoknak tűnhet a szakításra, de nem a dinnye baj meg a krumpli... :D hanem hogy rossz emberek, az egész családdal együtt. C type tempó.

febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Ez kb a kilométeróra visszatekerés esete. Mindenki olcsón akar keveset futott autót, hát megkapja.


Attól még nagyon nagy gáz és valszeg én se tolerálnám, de levonnám a következtetést, hogy megnézzem-e legközelebb melyik termelőtől vegyek bármit. Amúgy az a tapasztalatom, hogy az őstermelők nagy része nem tud folyamatosan jó minőséget előállítani.

febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
De, elég kiábrándító.
febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos kiábrándulnék és ott hagynám. De szerintem is btk-s eset. Amúgy még ha nem is zavarna (de zavarna) a zöldség, félnék, hogy átver engem is, és hogy rossz emberek…
febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
Olyan elemi undort ereznek, hogy nem akarnek vele lenni. Igazabol en diplomas es elvileg ertelmes ismerosoknel lattam ezt a mentalitast. Kesobb annyi aprosagban is jelentkezett, pedig nem is az en iranyomba, hogy leepitettem oket.
febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Én neg ismerek olyan kárpitost aki baba és gyerekágyakat ujít fel így hogy a huzatot ugyan kicseréli de a szivacs matracrészt nem, de azt állítja teljesen fel van ujitva és továbbádja így a pisis bacis szivaccsos/matracos gyerekágyakat gyerekkanapékat!

És gyerekek babák fognak benne aludni, egy fertőben..


Néha szavak sincsenek ezekre:(

febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!