Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért ábrándulnak ki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ábrándulnak ki ha a pasi gyengének mutatja magát?

Figyelt kérdés
Elmeséltem a barátnőmnek, hogy most nem megy olyan jól a cég és lehet csődöt kell jelentenem. Meséltem a hibákról és hogy most egy darab szarnak érzem magam és depresszióba estem. Azóta érzem rajta, hogy nincs odáig értem, mint ahogy eddig.
2021. jún. 12. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Én már sírni is láttam a páromat, meg olyasmi helyzetben is volt, mint te, és egy pillanatra sem ábrándultam ki belőle.

Szó nincs olyanról, hogy "nők", max a te gyökér barátnőd.

2021. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig sosem mutattam ki a gyengeségeimet felé, mindig keménynek mutattam magam, de most lehullt az álarcom.
2021. jún. 12. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Jegyezd meg életed végéig, hogy ha kimutatod a gyengeségeidet, akkor kétféle ember lesz! Van, amelyik sajnálni fog, és van, amelyik kiröhög! Egyik sem jobb érzés a másiknál.
2021. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
69%

Sajnos társadalmi 'elvárás', hogy a férfiaknak erősnek kell lenni, ha belegondolsz, már kicsi koruktól úgy nevelik a fiúkat, hogy nem szabad kimutatni, ha valami fáj, egyedül kell kibírnod. A nők ehhez az általánosításhoz szoknak hozzá, mert ők meg arra vannak nevelve, hogy egy erős férfi karjaiban tudják a valódi biztonságot megtalálni. Szóval valóban sok nő már nem érzi olyan biztonságban magát, ha a férfi megmutatja a gyenge oldalát.

Persze vannak kivételek, csak ahhoz egy erős nő is kell, mert akkor nem egyedül a férfitól fogja várni a vágyott biztonságot, hanem kiegyensúlyozottan fogja kezelni a helyzetet :)

2021. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem erős nő kell ilyenkor, hanem értelmes. Mi férfiak is ugyanúgy emberből vagyunk, vannak érzéseink. Nézzünk szét, hol van több alkesz? Pasik közt, mert,ha nem mutatjuk ki, akkor is valahogy oldani kell. Egy valóban értelmes nő pedig ezzel tisztában van, hogy mi is ugyanazokon tudunk keresztülmenni, mint a nők. Ráadásul egy ilyen helyzet azért elég nagy lelki teher. A PÁRkapcsolat arról szól, hogy KÖLCSÖNÖSEN támogatják egymást, nem arról, hogy a pasi feszt erős, és támogat, a nő meg mindenen is szomorkodhat..
2021. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"most egy darab szarnak érzem magam és depresszióba estem. Azóta érzem rajta, hogy nincs odáig értem, mint ahogy eddig."


Szerintem csak beképzeled, nem néz semmibe

Hacsak nem egy aranyásód van.

2021. jún. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem mutatod ki.
2021. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól tart, hogy az lesz a következő, hogy kölcsönkérsz tőle. És sosem fogod megadni. Nem vagytok még ilyen jóban.
2021. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te nézed le emiatt magadat, és kivetíted rá.
2021. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#2, az álarcosokból a legkönnyebb kiábrándulni. álarc... nevezd inkáb szerepjátszásnak, álságosságnak.
2021. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!