Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljek egy ilyen helyzetet? “Rossz múlt” a párom testvérének menyasszonyával? Foglalkozzak egyáltalán ilyenekkel?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a párommal, akinek a testvérének a menyasszonya az a lány, pontosabban már nő, aki megkeserítette az iskolás éveimet. Általános iskoláról beszélünk, most pedig húszas évek közepét járjuk. Sokan ilyenkor csak legyintenek, hogy ez semmiség, gyerekek voltunk, lehet most tök jól kijövünk majd. Ami lehetséges, mert azóta nemigen találkoztam vele, változhatott. Bennem mégis nyomot hagyott, az akkori verbális, internetes (lefotózott öltözőben és felrakott a netre) bántalmazása, a kiközösítése.

Nem akarok gyerekesnek tűnni, én képes vagyok tiszta lappal indulni olyan szempontból, hogy ha rendes velem, esetleg bocsánatot is kér, nyitott leszek felé és nem haragszom. Mégis érzem, hogy szégyellni fogom magamat mellette, félek, hogy esetleg nem jövünk majd ki jól egymással.

Hogyan álljak majd hozzá? Nem szeretnék eleve undorral, utálattal viszonyulni felé, pláne nem azért, mert ő már nyáron be fog házasodni a családba, s ha esetleg az én kapcsolatom is -bár még az elejét járja- ilyen komolyra fordul, nem akarok utálatot rokonságban. Vasárnap mutat be a párom a szüleinek, lassan majd a tesójáék következnek.

Azon is gondolkoztam, hogy neki ez lehet semmiség, gyerekes tréfa az emlékeiben, nem gondol semmi rosszat. Inkább attól félek, hogy ő mit gondol rólam. A párom megért engem, bár ő is tökre meglepődött, hogy ilyen volt kistiniként a sógornője. Ezek szerint most nem utálatos. Szerinte az sem lenne rossz ötlet, ha ő erről előre beszélni a csajjal. Vagy a testvére.

Tudom, hogy kicsit buta helyzetbe hoztam magam ezzel, de nagyon jól kijöttünk a párommal az elejétől kezdve, megszerettem, és amikor megtudtam, ki a bátyja párja, nem akartam csak ezért eldobni a lehetőséget.


márc. 2. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyökér jellemet csak kevés ember "növi ki". Várd meg az első találkozást vele, aztán attól függően reagálj. Ha továbbra is egy köcsög pina, akkor a helyedben hanyagolnám vele az érintkezést a jövőben.
márc. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Adj egy eselyt, hogy milyen lesz ujbol talalkozni. Lehet, hogy megvaltozott, aztan el tudod kicsit engedni a multat. Amugy sem kell kotelezoen jopofizni, surun sem talalkoznotok a kesobbiekben, max unnepekkor. Ha megbeszeled a paroddal, hogy a mult miatt minimalizalni szeretned a kapcsolatot, szerintem megerti.
márc. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy film is erről: Megint te!

Ajánlom, hogy nézd meg! :D


Egyébként hasonló helyzetben voltam, ugyanúgy nem vagyok jóban a húgával. Évente 1x találkozunk muszájból, akkor eljópofizunk, aztán ennyi. Ennek ellenére 15 éve vagyok házas.

márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!