Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak kamuzott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kamuzott a menyasszonyáról?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken ált. sulis osztálytalálkozónk volt. Volt egy osztálytárs, akiről fogalmunk sem volt évek óta. Se facebookon nincs fent, senkivel nem tartja a kapcsolatot. Azt sem tudni hogy szerzett tudomást a találkozóról, mert eleve facebookon lett megszervezve. Na mindegy is, nem ez a lényeg. A srácról azt kell tudni, hogy nem volt valami jó tanuló, középiskolából kibukott, azóta nem tudtunk róla semmit. Ehhez képest a találkozón megjelent az állítólagos menyasszonyával, aki 4-5 évvel idősebb tőle és pszichiáter doktor (26-27 éves a srác). Elmondása szerint jelenleg a BME-re (az ország talán legkeményebb egyeteme) jár, idén végez valami mérnökként és nyáron házasodnak a menyasszonyával. Nekem ez gyanús...

Tőle sokkal jobban tanuló osztálytársunk sem jutott be a BME-re, ő, aki sosem volt egy jó tanuló bejutott, ráadásul ott fog végezni? A menyasszonyára rákerestem a neten, ő tényleg pszichiáter doktor. Nem értem, hogy hogy tudott összeszedni egy ilyen nőt, bár szerintem ez az egész csak meg volt rendezve. Lehet, hogy valami rokona a nő és megkérte, hogy kísérje el és játssza el a menyasszonyát.

És mielőtt leirigyeznétek közölném, hogy egyáltalán nem vagyok irigy, még akkor sem, ha ez az egész mind valódi, szimplán csak furcsa, hogy egy ilyen ember, aki ráadásul nem is egy adoniszi alkat hogy tudott meghódítani egy komoly pszichiáter doktornőt.


2017. márc. 17. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen osztálytársaim lennének én is kamuznék.
2017. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy miért foglalkoztat ez ennyire, hogy ide is kiírd magadból. :D

De akkor már válaszolok. Én is siralmasan teljesítettem a gimiben, kb. a legrosszabb tanuló voltam. Azóta sokat változtam, és nagyon bánom, hogy akkor nem adtam bele mindent. Viszont helyre lehet hozni bármilyen hibát. Újraérettségiztem, történelemből és magyarból emelt szinten, jelentkeztem egyetemre, és szépen lassan elérem a céljaim. :)

2017. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Értem, tudom, hogy lehet újra lehet érettségizni, de ő még a középiskolából kibukott. Persze lehet, hogy azóta összeszedte magát, de azt, hogy egy ilyen nőre hogy tett szert azt nem értem. Ráadásul nem egy ronda nőről van szó, sőt..
2017. márc. 17. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd a dologhoz. Ronda pletykások vagytok, nem sikerült felnőnöd :)
2017. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami rokona a nő és megkérte, hogy kísérje el és játssza el a menyasszonyát.


Ne haragudj, de nem érzed nevetségesnek azt a gondolatot, hogy egy 30 körüli pszichiáternő belemegy abba, hogy eljátssza valakinek a kamu menyasszonyát, hogy jól félrevezessék az általános iskolai osztálytársakat? xD

2017. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolából nem lehet kibukni. Maximum otthagyni. De később bármikor be lehet fejezni. 40 évesek is járnak esti iskolába, meg érettségiznek, meg egyetemre járnak.

Benőtt a feje lágya, rendbe tette az életét és most boldog. Semmi lehetetlen nincs ebben. Sokan későn érnek, de szerencsére sose késő változtatni az életünkön.

Ne irigykedj!

2017. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ebben a nagy szenzáció.
2017. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen mar ott rossz a feltetelezesed, hogy szerinted egy nöt csak a külsö vagy a pénz csabithat el. Gyerekes vagy.
2017. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy ilyen nőre hogy tett szert azt nem értem"


Ez mi mondat? Hát a nőt talán nem izgatta, hogy mi volt a gimiben... Talán nem gyerekes és pletytkás irigy, infantilis, mint a srác volt osztálytársai.

Talán a nőnek nem az adoniszi alkat kell, hanem a lelkét nézi stb.


Ugyan már nőj fel!


Amúgy is egy nőre nem lehet "szert tenni"... Ez milyen kifejezés? mintha csak megvenni lehetne. Az nem nő.


Továbbá mit érdekel téged ennyire? Zavar, hogy boldog?

Zavar, hogy ő jól csinálta az életét, pedig gondosan kigúnyoltátok, és te még mindig csak a mekiben dolgozol?


Szellemileg tovább jutott mint Te... ennyi.

Ami meg a Gimiben volt... piha.

Tudod, Einstein is bukott matekból (vagy fizikából) gimiben, aztán mégis bámuljuk a falakon a nyelv kinyújtós képét az öregnek. (Biztos arra gondol, hogy "Haha én buktam matekból, mégis tudós lettem nobel díjjal és még Marilyn Monroet is kinyaltam, ti kis csicskák :D ")

... Vagy valami ilyesmire :D


A lényeg, hogy ne légy pletykás nyomorult.

2017. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!