Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne kezdeni egy ilyen helyzettel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel véletlenszerűen elkezdtem beszélgetni egy közösségi oldalon. Már az első perctől nagyon nagy összhang volt. 8-10-12 órákat beszélgettünk hívásban napokig. Azóta is beszélgetünk a mai napig, csak már azért kevesebbet, pihenünk is stb.

De nagyon nehéz helyzetben vagyunk. Nagy távolság van köztünk, más országban vagyunk, de mindketten magyarok. És ha ez még nem lenne elég, mostanában egy darabig nem is fordíthatnánk ezt komolyabbra, mert én egy Erasmusos pályázatban vagyok, és ide köt a szerződésem még vagy félévig tehát nem mozoghatok kedvemre máshova sajnos.

Szóval itt nagy akadályok vannak köztünk. És amúgy meg olyan jó minden, nagyon egymásra találtunk, pont olyan ő is és én is amilyet kerestünk mindig is, hatalmas a szimpátia minden téren.

Már több mint egy hónapja beszélünk így. És érdekes, mert nem volt még így ő sem hogy aki tőle messze van így tartja vele a kapcsolatot meg beszélget mert ennek nem látta értelmét, maga mellé szeretne valakit nem egy olyat interneten keresztül aki messze van. Én is így vagyok, olyan srácoknak mondtam nemet és nem mentem bele semmibe akik ennél jóval közelebb voltak hozzám de nekem már az is távolságot jelentett. De ő most nagyon megfogott és minden jel arra utal, hogy én is őt. Annyira sajnálom hogy ilyen helyzetben vagyunk. Nekem sose volt még ilyen akivel ennyire akartam volna ennek ellenére is.

Most jött fel ez a beszélgetésünkben ilyen komolyabb szinten hogy most akkor mégis mi legyen ezzel, mit csináljunk. Mert ennek nincs értelme így, hogy csak félév múlva tudunk találkozni egyáltalán. Mármint lenne a későbbiekben, mert ennek lehet amúgy jövője, csak ugye idővel és nem mostanában.

Azt meg nem akarjuk, hogy addig eltalálkozgatni és utazgatunk meg távkapcsolat ilyenek, mert abba nem vágnánk bele. Fontos mindkettőnknek a személyes kontakt és ennek nem akarom magunkat kitenni. Mert úgy még rosszabb lenne ez az egész még ennél is, ha szembesülünk vele hogy tényleg milyen jól elvagyunk és jól működünk együtt élőben is, hogy ez korlátozva lenne és távkapcsolatba kell lenni nem lehetünk egymás közelében, ez inkább kínzás lenne. Meg hát akkor is várni kéne ugyanúgy arra, hogy komolyra fordíthassuk a dolgokat. Inkább több értelmét látom ha kivárjuk azt hogy ténylegesen egymással tudjunk lenni és kialakítsunk valamit ebből.

De nyilván nem kérhetem azt tőle hogy most ő ennyi időket várjon rám és ne legyen nyitott senkire semmire addig. Nem akarok önző lenni, őt is figyelembe veszem ugyanúgy.

Nem tudom ilyenkor mi a legjobb amit tenni lehet, vagy erre mi a megoldás. És ő sem tudja. De nekem ő többet ér annál, hogy hagyjam az egészet vele csak úgy. És amúgy ő is fent akarja ezt tartani, csak nem zárja ki teljesen azt a lehetőséget hogyha jönne valaki a közelében akivel eltudna képzelni valakit, nem élne vele. Amit megértek amúgy, csak olyan rossz ez, nehéz. Akármennyire akarom nem tudok mit tenni.

Most nyilván lehetne erre azt mondani hogy hú hát lehet élőbe nem is tetszenétek egymásnak vagy elmúlna a varázs, meg addig is meglehetne oldani hogy legalább tudjatok időnként találkozni, és ha te nem mozoghatsz akkor menjen ő hozzád, de hát nem várhatom el hogy hagyjon ott mindent az egész életét és jöjjön ide hozzám. Ez nem így megy azért. Engem ritka aki megfog de az akkor nagyon, és nála nem véletlen van ez. Ami ilyen erősen megvan már így is, azt elég nehéz lenne lerombolni.. Távkapcsolatot nem szeretnénk, úgyhogy ezek nem opciók.

A kérdésem az lenne, hogy ti mit tennétek ilyenkor? Fent tartanátok a beszélgetést ugyanúgy addig is, vagy hagynátok és mást keresnétek?



márc. 2. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy te többet látsz ebbe, mint ő. Nekem az a tapasztalatom, ha egy férfinek mellettem, az jött árkon, bokron át, nem lehetett megakadályozni. Mondjuk nem netről ismerték, hanem j9l ismerték a való életből és utána.... De még orszaghatáron is atjött. Egy talalkozó lehet kéne, mert te így egy álomvilágban élsz. Igen, lehet utána fájna, dehát ilyen az élet, innen tudod, hogy élsz.
márc. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Kell egy találkozó akkor is bármilyen nagy a távolság. Aztán ha ez ott is olyan lesz mint online akkor VAN ÉRTELME nyírni a centit és kitartani. Ez adhat olyan plusz energiákat ami hasznotokra lesz. De valóban ritka ez és kár lenne csak úgy elengedni.
márc. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg muszáj lenne találkozni valahogyan hogy kiderüljön van-e értelme bárminek is. Nálam rengeteg olyna d{ntő tulajdonság van ami nem derül ki se írásban se telefonon se videohívásban.
márc. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kinzas a telefonszex kisanyam. Mas egesz eleteben csak azt csinslja es meg csak nem s a fiujavsl. 1x eleg talalkozni hozza elotte,h tudd megvan-e a kemia. Na meg a felev se kirivoan hosszu,ha hosszabb tavon lehettek egyutt. En kibirom az ilyen esetem siman . Turelem ,rozsat terem. A gyorsan, konnyen jott dolgokat ugyse ertekelik ugy az emberek,mknt amire hosszu ideig vartak.
márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tartsd vele a kapcsolatot, ha fél év múlva találkoztok az is jó.
márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értelek titeket, kérdező. Úgy beszéltek erről a fél évről, meg arról, hogy te most éppen külföldön tartózkodsz, mintha egyikőtöket min. 20 évre ítélték volna egy mexikói börtönben és azért nem tudnátok találkozni.

Hát ha valaki ennyire nem megoldás-orientált, hanem minden bukkanón fennakad és már egyből kukázná ezt a "minden téren nagy az összhang" ismerkedést, akkor nem is értem, mire számítotok a jövőben. Egyikőtök sem tűnik túl elkötelezettnek a probléma megoldását illetően, pedig az is járható út, hogy még fenntartjátok az online ismerkedést, aztán majd találkoztok fél év múlva. Vagy tartsatok online randikat, tudom, hülyén hangzik, de azoknál, akik távkapcsolatban élnek bevett szokás, hogy megbeszélnek egy időpontot, amikor mind a ketten leülnek a kamera elé egy tál kajával, egy pohárka itallal és úgy randiznak egymással, mintha étterembe mentek volna. Nem pótolja az élő találkozást, de legalább nem egy unalmas chatelés és vannak azonnali reakciók, amiket láthatsz is.

márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!