Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyire szempont nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire szempont nálatok társkeresésnél az, hogy az adott férfinak (akivel ismerkedtek) mikor volt utoljára párkapcsolata? A lenti válaszlehetőségek közül melyik igaz rátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Ha szempont nálatok az, hogy mióta szingli a férfi, hány év az, amit még tolerálnátok és folytatnátok vele az ismerkedést?
márc. 2. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Nem igazán érdekel, hogy mikor volt utoljára párkapcsolata. Lehet, hogy meg sem kérdezem tőle.
Érdekel, hogy mikor volt utoljára párkapcsolata, de nem szempont. Az sem automatikus kizáró tényező, ha esetleg soha nem volt még párkapcsolata.
Fontos szempont. Ha utoljára kb. 3 éve volt barátnője, megszakítanám az ismerkedést, mert gáz, hogy ennyi idő alatt nem talált újra barátnőt.
Fontos szempont. Ha utoljára kb. 5 éve volt barátnője, megszakítanám az ismerkedést, mert gáz, hogy ennyi idő alatt nem talált újra barátnőt.
Fontos szempont. Ha utoljára kb. 7 éve volt barátnője, megszakítanám az ismerkedést, mert gáz, hogy ennyi idő alatt nem talált újra barátnőt.
Fontos szempont. Ha utoljára kb. 9 éve volt barátnője, megszakítanám az ismerkedést, mert gáz, hogy ennyi idő alatt nem talált újra barátnőt.
Fontos szempont. Ha utoljára kb. 11 éve volt barátnője, megszakítanám az ismerkedést, mert gáz, hogy ennyi idő alatt nem talált újra barátnőt.
Fontos szempont. Ha utoljára kb. 13 éve volt barátnője, megszakítanám az ismerkedést, mert gáz, hogy ennyi idő alatt nem talált újra barátnőt.
Fontos szempont. Ha utoljára kb. 15+ éve volt barátnője, megszakítanám az ismerkedést, mert gáz, hogy ennyi idő alatt nem talált újra barátnőt.
10 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki nem érti a válaszlehetőségeket, mondok egy példát.


Ha Te mondjuk ezt a válaszlehetőséget választod:

"Fontos szempont. Ha utoljára kb. 7 éve volt barátnője, megszakítanám az ismerkedést, mert gáz, hogy ennyi idő alatt nem talált újra barátnőt."


Ez azt jelenti, hogy ha a férfinak 6 éve volt utoljára barátnője, az még belefér, nem szakítanád meg vele az ismerkedést, de ha 7 éve volt utoljára, akkor megszakítanád.


Azért 2 évenként adtam meg egy válaszlehetőséget, mert maximum 10 válaszlehetőséget engedélyez a GYK.

márc. 2. 22:46
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Az érdekel, hogy prostizott-e.
márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak nagyon elcsodálkoztam, hogy kb. legalább 20 évvel előtte volt az utolsó párkapcsolata, mint ahogy én "képbe kerültem".


Rengeteg nőnek nagyon bejön, olyan típus...

márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mem erdekel

Meg sem kerdezem

Mert mindegy

márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem inkább az érdekel, csalta-e már meg az exét, prostizott-e vagy volt-e egyéjszakás kalandja. Mind kizáró ok!


Az, ha 5-7-10 stb éve volt kapcsolata nem nagyon érdekel.

márc. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem inkább az zavarna, ha előző héten lett volna az utolsó kapcsolata. Az azelőtti meg két hónappal előttem. Szóval ha gyakran ugrándozik nők között, nem tart szünetet, és a kapcsolatnak titulált kalandozásai azok nem tartanak pár hónapnál tovább.

Az, hogy volt egy-két hosszabb kapcsolata, amikből idő is volt felállnia és azóta sem talált arra "érdemes" nőt, akivel összeállna szerintem sokkal kevésbé aggasztó dolog, még sok év távlatából is, mint az, hogy képtelen elköteleződni és/vagy csak búfelejtőnek akarna használni.

márc. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyanokat is írhattál volna a szavazatok közé, hogy pl az zavaró tényező e ha egy több éves kapcsolatának még egy hónapja sem lett vége...


Illetve ugye tudod, hogy nem csak az az indok létezik arra hogy sokáig nem volt barátnő, mert nem tudna szerezni?

Vannak azért jó pasik akiknek azért nincs párkapcsolata mert a nők csak tárgyak a szemükben.

Mint a kontaktlencse :D

márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!