Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nőként hogyan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nőként hogyan van beállítva a kapcsolati státuszod Facebookon?

Figyelt kérdés
A kérdés csak nőkre vonatkozik, de férfiak is hozzászólhatnak: bátrabban kezdeményeznél, ha az adott nőnél látod kiírva, hogy egyedülálló? Vagy nem számít? A kezdeményezés nem csak online ismerkedés esetére értendő, hanem pl. ismeritek egymást látásból, tudod a másik nevét így rá tudsz keresni.

márc. 2. 23:46
A kérdező szavazást indított:
Nyilvános, mindenki számára látható, hogy egyedülálló vagyok.
El van rejtve, nem látja senki.
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános, hogy kapcsolatban vagyok, mert nem vettem le, mikor szakítottam, mert már hidegen hagy, mi van kint🤷‍♀️ Amikor összejöttem az exemmel, akkor még nagyobb divat volt a Facebook, most leginkább a saját profilra értem, manapság szerintem az emberek nagy része csak a hírfolyam böngészésére használja, hírek olvasására, csoportokra, stb.
márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban. Nem szeretem,ha irogatnak az ismerosok. Kizarolag egyedul idmerkedek,nem ismerosokon keresztul. Nem kell az alamizsna.
márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem írok rá nőkre. De megszoktam nézni ezt a mezőt.


Úgy vagyok vele, hogy biztosan a háta közepére sem kíván egy beszélgetést velem egy vad idegennel. Biztosan sok pasi írogat a nőknek és zavaró lehet.

márc. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt beállítva, hogy látszódjon, de még az sem 1 évig, hogy kapcsolatban vagyok
márc. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem látszik a kapcsolati státuszom.

Viszont: ott a Facebook társkereső. Aki ismerkedni akar, az ott megteszi és regisztrál. Nyugodtan lehet neki ott írogatni, lájkolgatni. Aki nincs fent, az pedig elég valószínű, hogy nem is akar a Facebookon idegenekkel ismerkedni. Ilyen egyszerű.

márc. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban vagyok van beállítva, régen elegem lett az ismerkedős jelölésekből.
márc. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Nincsen kitéve. Ehhez csak nekem van közöm. Mások meg azt gondolnak, amit akarnak.
márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha nőnek egyedülálló a státusza, az fix, hogy leszbikus.

Hetero csajok párkapcsolatban vannak, de kizárt, hogy még evvel is reklámoznák magukat.

Ha idősebb, és egyedülálló, akkor érthető a dolog, hogy pasit keres esetleg.

márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kb 12 éve amikor lett az akkori párkapcsolatom be lett állítva hogy kapcsolatban vagyok, mert akkor még meg volt ennek a trendje, meg még én is akkor követtem a trendeket eléggé. De amikor annak vége lett nem szedtem le a státuszt mert nem akartam hogy rögtön lássák hogy egyedülálló vagyok és akkor megrohamoznak, épp elég pocsék időszakom volt akkor sok más problémák miatt is, és nem azt tartottam a legfontosabbnak, meg azt sem akartam hogy akikkel ritkán beszélek hogy kérdezősködjenek. Aztán amikor lett másik párom, akkor sem variáltam vele, és így tovább. Ma már elvan rejtve nem látja senki, meg szerintem nagyon nincs is köze senkinek ehhez. Akinek fontos vagyok úgy is tudja mi van.
márc. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem töltöttem ki a kapcsolati státuszt, akkor sem, ha egyedülálló voltam és akkor sem, ha volt kapcsolatom.
ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!