Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyomultam volna tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyomultam volna tovább, biztos beadja a derekát?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit régóta ismerek, és tetszettem neki mindig is. De van neki egy régen tartó kapcsolata, akivel semmilyen közös fotója sincs. Múltkor ráírtam, hogy mit szólna ahhoz, ha egy kicsit több, mint barátság lenne köztünk, mert láttam a Facebookján, hogy nincs kint semmilyen kép a palijával. Azt írta vissza csak, hogy azért nincs, mert a csávója nem szeret fotózkodni. Erre én azt írtam, hogy most kellemetlenül érzem magamat, amire semmit sem reagált. Másnap találkoztunk buszon, és mosolygott, illetve beszélgettünk, mintha semmi sem történt volna.

márc. 3. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyomulj tovább és kiderül
márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki.
márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne kellene? Lehet a csaj szégyenlős. Ha neked kell, akkor neked kell lépned, nem látok problémát.
márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nem látsz utolsó? Legyen szerető a kérdező? Nem gerinctelenség a megcsalás?
márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem erről szólt a kérdés. Az egy másik téma. Azt kérdezte, hogy kellett volna-e nyomulnia. Erre ment a válasz.
márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De hát hová nyomuljon amikor kapott egyértelmű elutasítást?
márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
nem kapott
márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Azt írta vissza csak, hogy azért nincs, mert a csávója nem szeret fotózkodni."


Mindegy, hogy igaz vagy se, ez elutasítás. Nem akar vele lefeküdni, ennyi.

márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Az élet minden területére igaz, hogy kétféle ember létezik. Az egyiknek sikerül, a másik feladja.
márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!